PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seo Tekniklerinde Anahtar Kelime Kullanımı

kuantum9
30-05-2012, 11:51
Arkadaşlar, seo çalışmasında şöyle bir durumu nasıl çözebiliriz : hafıza teknikleri isiminde ben ilk sırada çıkmak istiyorum, Kategorilerde, hafıza teknikleri kategorisinde sekmeye tıklandığında, 20 tane makale yerleştiricem ama bu makalelerin hepsini hafıza teknikleri kelime öbeğine göre optimize edersem, ve her makaleye hafıza teknikleri,unutkanlık, hatırlama strajejileri gibi acesefde anahtar kelimeleri yazarsam google bu makaleleri kopya içerik gibi algılama durumu olabilir mi ? Her makaleye farkı anahtar kelimeler sıkıştırabilirim ama mesale hızlı öğrenme yada hızlı okuma içinde kategoriler olduğu için o yazılarıda o kategorilere yerleştiricem, dolayısıyla aynı durum onlar içinde söz konusu olacak. Özetle Benzer anahtar kelimeleri, description ve title aynı olmasın diyor bazı kaynaklarda, bilgi ve title farklı yapsam bile anahtar kelimenin diğer makaleler ile aynı olması ve makalelerde bu anahtar kelimeyi optimize etmem sıkıntılı olurmu ? Özetle bu, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Akar
30-05-2012, 13:15
İçerik ne ise metasında onlar olmalı. Elma satıcısının içeriğinde ve metasında da meyve kelimesi kullanılabilir, armut satıcısının içeriğinde de. Olması gereken hiç bir şey fazlalık algılanmaz.