PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PR5+ Linkleri (buying)

Seyfullah
31-05-2012, 17:45
Merhaba arkadaslar,

simdiye kadar hic bir sekilde SEO icin link almadim, onu söylemek istiyorum. Belki soracagim soru basit gelebilir, gelmemesi icin:khkh:

Nerelerden, hangi sekilde, PR5 ve üzeri olan linkler satin alinabilinir, hangi yolu izlemek lazim bu islemleri yaparken?

Her türlü bilgi son derece faidalidir..

Iyi calismalar.

Akar
31-05-2012, 19:56
Ticaretin döndüğü webmaster forumlarına bakmak lazım. r10 davetiyesi bulabildiyseniz oranın link değişim alanlarınan ve link satın alma alanlarından faydalanabilirsiniz. Yabancı forumlar da var dnforum gibi.

millisite.net
31-05-2012, 20:10
O ne ki? :anlamamis::kihkih:

Akar
31-05-2012, 20:16
O ne ki? :anlamamis::kihkih::) PR değeri yüksek sitede sizin sitenizin bağlantısı yer alıyor, böylece siteniz belli bir güç kazanıyor. Bu güç seoya etki eden bir güçtür.

millisite.net
31-05-2012, 20:17
Hmm. Anladım.

aligultekin34
01-06-2012, 10:30
Dmoz benzeri sitelerde işe yarıyormu aytuğ abi bu konuda...

Fatih
01-06-2012, 11:03
Kesinlikle google dmozdaki siteleri çok önemsiyor.Bizzat tecrübe ettim fakat Dmozdan ücretli link alınamaz Dmoz ( Açık Dizin Projesi ) siteniz alanında faydalı olduğunu gördüğü sitelere link verir.Dmoz da listelenmek baya zor ali editörler siteyi her açıdan çok iyi derecede inceliyorlar.Ve ücretsiz dizindir.

Seyfullah
05-06-2012, 13:59
Bilgiler icin tesekkürler. Dmoz hakkinda detayli bilgi alabilir miyim acaba?

TÜRK
05-06-2012, 16:06
Bilgiler icin tesekkürler. Dmoz hakkinda detayli bilgi alabilir miyim acaba?

"dmoz" yani "Open Directory - World" sitenizin linkini uygun kategoriye ekleyebileceğiniz bir sistemdir. SEO açısından önemi ise, sitenizin sisteme eklenebilmesi için incelenmesinden geçiyor. Yani özgün içerik arıyorlar.

Seyfullah
18-06-2012, 19:11
"dmoz" yani "Open Directory - World" sitenizin linkini uygun kategoriye ekleyebileceğiniz bir sistemdir. SEO açısından önemi ise, sitenizin sisteme eklenebilmesi için incelenmesinden geçiyor. Yani özgün içerik arıyorlar.

Anliyorum, kesinlikle degerlendirecegim, insaAllah.