PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ JLIB_APPLICATION_ERROR_UNHELD_ID Hatası

M.Enes AYDÜZ
04-01-2012, 20:33
Merhabalar

Sitelerimden birini Joomla 1.7.3 sürümüne güncellememin ardından bazı içerikleri kaydederken "JLIB_APPLICATION_ERROR_UNHELD_ID" hatası alıyorum. Bu hata çıkınca yaptığım değişikliklerin hiçbirinin kaydedilmediği gördüm. Bu hata ile karşılaşan var mı daha önceden?

Akar
04-01-2012, 21:09
Hayır karşılaşmadım ama bu kulanıcı yetkisiyle ilgili. Ön yüzde mi sorun yaşıyorsun?

M.Enes AYDÜZ
04-01-2012, 21:14
Yönetici arayüzünde. İçerik düzenlerken kaydet yada kaydet kapat dediğim karşılaştım hep.

Ümit
04-01-2012, 21:24
/components/com_content/controller.php 62. satıdan sonra 63-67 arasındaki kodlar ile

if ($user->get('id') ||
($_SERVER['REQUEST_METHOD'] == 'POST' &&
(($vName == 'category' && JRequest::getCmd('layout') != 'blog') || $vName == 'archive' ))) {
$cachable = false;
}

bu kodların yerini değiştirebilir misin? Bakalım sonuç ne olacak.

if ($user->get('id') || ($_SERVER['REQUEST_METHOD'] == 'POST' &&
(($vName == 'category' && JRequest::getVar('layout') != 'blog') ||
$vName == 'archive' ))) {
$cachable = false;
}

Index: components/com_content/controller.php
================================================== =================
--- components/com_content/controller.php (revision 19682)
+++ components/com_content/controller.php (working copy)
@@ -58,8 +58,9 @@

$user = JFactory::getUser();

- if ($user->get('id') || ($_SERVER['REQUEST_METHOD'] == 'POST' &&
- (($vName = 'category' && JRequest::getVar('layout') != 'blog') || $vName = 'archive' ))) {
+ if ($user->get('id') ||
+ ($_SERVER['REQUEST_METHOD'] == 'POST' &&
+ (($vName == 'category' && JRequest::getVar('layout') != 'blog') || $vName == 'archive' ))) {
$cachable = false;
}

M.Enes AYDÜZ
04-01-2012, 21:39
Gece müsait olduğumda deneyeceğim ama bu sorunu her zaman vermiyor, onu da not olarak düşeyim.

YsfBahar
06-03-2012, 11:26
Şimdi ben de bu sorunu almaya başladım Joomla 2.5.2 kullanıyorum. Ne yapmalı ki?

Akar
06-03-2012, 11:28
Şimdi ben de bu sorunu almaya başladım Joomla 2.5.2 kullanıyorum. Ne yapmalı ki?Nereden nereye yükselttin?

YsfBahar
06-03-2012, 11:49
Nereden nereye yükselttin?2.5.1 den yükselttim. 2.5 olarak yeni kurulum yapmıştım. Oturum kapatıp tekrar açtım sorun düzeldi. Neden olduğunu anlamadım...

ZuCChiNi
19-03-2012, 17:02
Bendeki sorun hala devam ediyor :(
JLIB_APPLICATION_ERROR_UNHELD_ID hatası veren içeriklerin başında kilit sembolü var.
544 içeriğin 15 tanesinde kilit sembolü var.

M.Enes AYDÜZ
19-03-2012, 19:20
Kilit işaretlerini kaldırmayı deneyin.

Joomla! Kilit İşaretini Kaldırma - Joomla Portalı (http://www.joomla.gen.tr/joomla-cms/kurulum-yonetim/260-joomla-kilit-isaretini-kaldirma)

Adem46
20-03-2012, 02:04
Güncellemeler ile oluşan bir hata. İnstallation ve htacces hariç sürümün tam paketni üzerine yazdırmak çözüyor :)