PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ hwdmediashare Türkçe Dil Dosyası İstek

Beşiktaş
04-06-2012, 01:08
merhaba arkadaşlar

hwdmediashare türkçe dil dosyasını bulamadım bir türkü akar hocam makalede türkçe dil dosyasını hazırladık yazmış mümkünbse paylaşabilirmisiniz

Akar
04-06-2012, 02:31
Şuradan Download as .zip ya da Download as tar.gz düğmesine tıklayın:
https://github.com/zanit/hwdmediashare-language-files/downloads

Alışık olmadığınız şekilde ürtetici ismiyle başlayan bir paket inecek ama paketi olduğu gibi eklenti yöneticisinden normal eklenti şeklinde kurun. Bu paket çevrilmiş tüm dilleri (ön yüz ve yönetim için) kapsar, sadece Türkçe dilinden ibaret değil. Yaptığımız çeviri içindedir. Sistem otomatik algılayarak dili Türkçe yapar.

Yalnız son güncellemeyi henüz düzenlemedim. Onun için bazı eksik alanlar çıkabilir. Ben son güncellediğimde dosyalar tamamen çevrilmişdi ama bileşene bazı özellik ilaveleri ile hata düzeltmeleri geldi. Son düzeltmelerden sonraki çevirileri henüz yapmadım. O sebeple bazı eksikler vardır. Az evvel kontrol etmiştim ben de. Yeni güncellemeyi ayın 15'inden sonra yapabilirim, o zaman tekrar indirip üzerine kurarsınız.

Beşiktaş
04-06-2012, 02:53
hocam öncelikler teşekkür ederim
eklenti yöneticisinde kurulum olmuyor JInstaller: :Install: XML kurulum dosyası bulunamıyor. hatası veriyor
ftp den atsam bir sorun olurmu veya eklenti yöneticinde kurabilmem için ne yapmam gerekiyor

Akar
04-06-2012, 04:47
Ben daha bu gece kurdum, sorun olmaması lazım normalde. Kurulum başarısız olduğunda Eklenti Yöneticisi > Keşfet alanına gelip sağ üstten Keşfet, sonra gelen listeden eklentiyi saçip sağ üstten Kur deyin. Öyle kurulum düzgün olur.

Beşiktaş
04-06-2012, 23:55
teşekkürler hocam sorun düzeldi