PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Modül Basligini Kücültmek

Seyfullah
06-06-2012, 22:04
Merhaba arkadaslar,

özel html olarak kayit ettigim bir modülün basligini kücültmek istiyorum, ve basligin rengini degistirmek istiyorum.

Bunu nasil yapabilirim?

nizamgl
07-06-2012, 00:28
Merhaba arkadaslar,

özel html olarak kayit ettigim bir modülün basligini kücültmek istiyorum, ve basligin rengini degistirmek istiyorum.

Bunu nasil yapabilirim?bahsettiğiniz kısım temaya göre değişir her temada farklı tanımlanabilir link verirseniz bakabiliriz

Seyfullah
07-06-2012, 00:35
bahsettiğiniz kısım temaya göre değişir her temada farklı tanımlanabilir link verirseniz bakabiliriz

Anliyorum, buyrun: en alttaki 5 modül.

nizamgl
07-06-2012, 01:13
Anliyorum, buyrun: www.sacauto.de en alttaki 5 modül.temanız ücretli sanırım

tdepkamil
07-06-2012, 16:10
Merhaba arkadaslar,

Bunu nasil yapabilirim?

Seyfullah Bey yanlış anlamayın ama tüm forum size çalışıyor neredeyse.:) Açılan son 50 konunun 49'u (mübalağa var, yalan yok) size ait ve devamlı soru sorma halinizdesiniz. İsterseniz gerekli şifreleri burada yayınlayın, istediklerinizi de altına yazın, arkadaşlar cevaplasın. :):):):)

Seyfullah
08-06-2012, 02:00
Seyfullah Bey yanlış anlamayın ama tüm forum size çalışıyor neredeyse.:) Açılan son 50 konunun 49'u (mübalağa var, yalan yok) size ait ve devamlı soru sorma halinizdesiniz. İsterseniz gerekli şifreleri burada yayınlayın, istediklerinizi de altına yazın, arkadaşlar cevaplasın. :):):):)

Merhaba. Evet, olabilir. Bu aralar yogun olarak konu acmis olabilirim, ögrenmek icin buradayim. Bildiklerimi de paylasmak icin. Bir sakincasi mi var acaba?

M.Enes AYDÜZ
08-06-2012, 02:45
Temanızın CSS dosyasında yer alan aşağıda bölümde değişiklik yaparsanız, sitenizin alt tarafındaki modül başlıklarında değişiklik yapabilirsiniz.

#footer .moduletable h3.mod-title {

color: white;
text-transform: uppercase;
font-size: 1.6em;
margin-bottom: 7px;
text-shadow: 1px 1px 1px rgba(0, 0, 0, .6);
padding: 0;
}

tdepkamil
08-06-2012, 08:32
Merhaba. Evet, olabilir. Bu aralar yogun olarak konu acmis olabilirim, ögrenmek icin buradayim. Bildiklerimi de paylasmak icin.

Mesajımdaki kullanılan gülücükler olaya mizahi bir bakış açısı ile yaklaştığımı ifade ettiğimi belirtmek içindi. Forumun amacı da zaten sorarak öğrenmek ve bildiklerimizi paylaşmak değil mi? İyi forumlar...

Bir sakincasi mi var acaba?

Korkuttunuz beni şimdi!?:)...

Seyfullah
08-06-2012, 10:39
Mesajımdaki kullanılan gülücükler olaya mizahi bir bakış açısı ile yaklaştığımı ifade ettiğimi belirtmek içindi. Forumun amacı da zaten sorarak öğrenmek ve bildiklerimizi paylaşmak değil mi? İyi forumlar...

Korkuttunuz beni şimdi!?:)...

Pardon, yanlis anlamisim, gece gec saatte okuyunca. Iyi forumlar.

M.Enes AYDÜZ
08-06-2012, 16:05
Problem çözüldü mü acaba?

Seyfullah
12-06-2012, 11:53
Problem çözüldü mü acaba?

Baska bir modülde fare ile üzerine gelindiginde sari renk oluyor, bunu degistirmek istiyorum.

Templates - CSS - Style 1 klasöründeki CSS dökümünü inceledigim vakit, orada sari rengine ait olan bir kodu görmemekteyim.
(Modül www.sacauto.de de, üst kisim, sag tarafta yer almakta, menü)

Bu renk kodu nerede yer almakta acaba?

DoganLokman
12-06-2012, 12:25
Üst menüdeki üzerine gelince sararmadan bahsediyorsan css dosyasının yeri

tema klasörü içerisinde html/mod_icemegamenu/css/default_icemegamenu.css dosyasında satırda ise aynen şu yazıyor.

#icemegamenu li.current a {
color: #FFF600 !important;
}

buradaki #FFF600 'ü değiştirebilir yada satırı silebilirsin...

Seyfullah
12-06-2012, 12:36
Allah razi olsun, sorun cözülmüstür.