PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : içerik görüntelenemiyor. Sadece başlıklar görünüyor

unidozer
07-06-2012, 11:43
merhabalar.

siad.ajansfilm.com

sitemde içerik hiçbir şekilde görüntülenmiyor. sadece başlıklar görüntüleniyor. aynı zamanda etiketlerde piyasada yok ?

yönetimde içerikler olduğu gibi görüntüleniyor. ve yeni yazı eklerken öne çıkarılmış görsel seçeneği de kayıp

neden böyle oldu ? ne yapmalıyım. ?

Çağrı
07-06-2012, 18:47
içerikler single.php dosyasında gösterilir the_content(); yada get_the_content(); fonksiyonu yazıyı ekrana basar.

Etiketleri ise the_tags(); (http://codex.wordpress.org/Function_Reference/the_tags) fonksiyonu ekrana basar. Yine ynı şekilde single.php,index.php,archive.php,category.php dosyalarında kullanılır. Temadaki etiket işlevini de (linklemeyi) tags.php dosyası yapar.

Bu bilgiler doğrultusunda tema dosyalarını bir kontrol edermisin?

unidozer
08-06-2012, 12:20
kontrol ettim. "the_content(); yada get_the_content();" yok.

ayrıca klasik "Twenty Ten 1.3" temasını etkinleştirdim (diğer temayı belki istemeden bozmuşumdur diye) sonuç aynı. sorun devam ediyor. üstelik tema üzerinde ya da kodlarda bir işlem yaptığımı da hatırlamıyorum. fakat eklenti kurdum bi kaç tane eklentiden kaynaklanabilirmi ? bir uyumsuzluktan dolayı olabilir mi ?

unidozer
08-06-2012, 12:25
allah allah. tüm eklentileri etkisizleştirdim ve ardından tek tek etkinleştirdim. sorun düzeldi.

enteresan. bir ara bir veri kaybı olmuş olabilir mi ? adeta taşları çıkartıp tekrar dizmek gibi

Çağrı
08-06-2012, 13:29
veri kaybolmuş olamaz. (gerçi eklentilere de bağlı bu)