PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Virtuemart 2.5- 1.5 install sorunu

merlin
08-06-2012, 16:56
slm arkadaslar Virtuemart kurmaya calisiyorum ama yuklemeyi %100 yapiyor kuracagi zaman sayfa goruntulenmedi server cevap vermiyor kapatildi diyor

hata bu
Hiçbir veri alınmadı
Sunucu hiçbir veri göndermediğinden web sayfası yüklenemiyor.
Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:
Bu web sayfasını daha sonra yeniden yükle.
Hata 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): Sunucu, hiçbir veri göndermeden bağlantıyı kapattı. yardim :utanmis:

Macit
08-06-2012, 17:14
Kullandığın tarayıcı nedir ayrıca, pc de bağlantı dns'lerini manuel mi atadın. Ustalar daha iyi bilir fakat bu sonun anlık bağlantı kesilmesinden kaynaklandığını düşünüyorum, nitekim baş sistemler kullanan bir çok kullanıcı bu hata ile karşılaşmış ve genel olarak araştırmamın sonucunda tarayıcı ve bağlantı tabanlı bir hata olduğu kanısını kapıldım. Farklı tarayıcılarla dener misin. Virtuemart bende kullanıyorum şu ana denk bu sorun ile karşılaşmadım.

merlin
08-06-2012, 17:32
tamam ben simdi baska bir tarayici ile deneyecegim sonucu bildiririm ilginiz icin tesekkurler..

merlin
08-06-2012, 21:28
butun tarayicilari denetim hepside ayni sorun veriyor.

Ümit
09-06-2012, 14:34
VM ile ilgili bir sorun değil.

Tarayıcı kaynaklı (Chrome) alınan bir hata olarak biliniyor. Tarayıcı ile ilgili değil diyorsanız. (Tarayıcıların ön belleğinin temizlendiğinden eminsinizdir.) Dns kullanımı, antivirüs programları, güncel olmayan işletim sistemi buna sebep olabilir.

fandac
10-06-2012, 23:28
Bir de joomla ana dizininde bulunan tmp klasorunden yukleme yapmayi deneyiniz umarim sorun cozulur.

merlin
11-06-2012, 08:13
slm. 1 haftatir ugrasiyorum. butun 2.5 e-ticaret modullerini denedim..en sonunda sorunun kaynagini buldum.serverdan kaynaklaniyor galiba sql sorunu. server degistirdim. ve kurdum... cok tesekkur ederim.. sevgilerle..