PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kunena tema yükleme

IceMan
12-06-2012, 12:28
Merhaba Kunena JF Corporate (http://www.kunena.org/ked/templates/160)temasını bu dizine /public_html/components/com_kunena/template zip'li dosyayı yükledim Cpanel'den. Daha sonra aynı yere çıkarttım dosyayı.

Dosya 24 MB'lık bir paketti. İçinde Custom HTML, JomSocial Theme, Kunena Forum Theme, Quickstart ve Template klasörleri çıktı. Ben Kunena Forum Theme'e girdim, onda da zip'li bir dosya vardı, onu da aynı dizine çıkarttım fakat panelden Kunena'daki Template Manager'e girince tema gözükmüyor. Acaba nerede yanlış yaptım, bu temayı tam olarak nasıl yükleyebilirim?

DoganLokman
12-06-2012, 13:00
kuena forum temalarını admin panelinden kuramıyormuyuz? Kuena kurmadığım için hiç pek bi bilgim yok ama admin panelinden kurabiliyorsanız eğer indirdiğiniz zip dosyasını bilgisayarınızda açın ve Kuena_Forum_Theme klasörünün içindeki zip dosyasını göstererek kurun. hee yok illa ftp den atarak kuracaksanız yine bilgisayarınızda Kuena_Forum_Themenin içerisindeki jf_corporate_kuena_v1.0.zip dosyasını yine bilgisayarınızda açarak /public_html/components/com_kunena/template dizinine atın...

admin panelinden kurulabiliyorsa bu Kuena_Forum_Theme klasörünün içindeki zip dosyası 411KB yani sorunsuz kurulur.

IceMan
12-06-2012, 17:10
jf_corporate_kuena_v1.0.zip dosyasını çıkarttım ve klasörünü public_html/components/com_kunena/template adresine yükledim. Fakat yine Template Manager'de çıkmadı.

Ben de direkt Template Manager'dan zip'li dosyayı yükledim, oldu. Teşekkürler...

DoganLokman
12-06-2012, 17:14
jf_corporate_kuena_v1.0.zip dosyasını çıkarttım ve klasörünü public_html/components/com_kunena/template adresine yükledim. Fakat yine Template Manager'de çıkmadı.

Ben de direkt Template Manager'dan zip'li dosyayı yükledim, oldu. Teşekkürler...

Bence de o zipli dosyayı panelden kurabilmen gerekirdi. Joomla da aynı şekilde ftp den temayı attığında görünmüyor. Netice de Kuena da bir Joomla eklentisi olduğu için aynı sonucu vereceğini tahmin etmiştim ama dediğim gibi daha önce kurup denemediğim için kesin birşey söylemek istemedim.