PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Vinaora Nivo Slider

ceviktekin
29-06-2012, 11:38
Vinaora Nivo Slider kullanan varmı ben tüm istenilenreri yapmama ragmen resimler bir türlü gorunmuyor

Ümit
29-06-2012, 12:19
Demo kullanım;
Modül ayarlarında sağ tarafta seçenekler altında bulunan "Run demo" bölümünden bir gösterim şekli seçin. Yine seçeneklerin altında bulunan "Image Directory" alanından slayt içinde görünmesini istediğiniz resimlerin klasörünü belirleyin. Bu şekilde demo kurulumu yapmış oluyorsunuz.

Direk kullanım;
"Run Demo" None Selected olarak seçim yapılmayacak.
Theme alanından bir tema seçilecek.
Theme seçeneğinin altında yükseklik ve genişlik değerleri piksel olarak verilecek. (150px gibi)
"Image Directory" None Selected olarak seçim yapılmayacak.

Diğer ayarları da aşağıdaki resim üzerindeki örneklere göre yaparsınız, modülün ayarlarını yapmış olursunuz.

967

ceviktekin
29-06-2012, 12:29
cok teşekkurler

ben bu ayarların aynısı yaptım ama olmadı benim bilgisayar da bir sorun mu anlayamıdım

ceviktekin
29-06-2012, 12:31
acaba dedim modul içerisine atacaağız dedim o klasore de attım yine olmadı:(

ceviktekin
29-06-2012, 12:36
ekran goruntusu968

Ümit
29-06-2012, 12:37
Olmayan nedir?

Yukarıda yazdığım gibi demo kullanımı çalıştırabildiniz mi?

Modül ayarlarında sağ tarafta seçenekler altında bulunan "Run demo" bölümünden bir gösterim şekli seçin. Yine seçeneklerin altında bulunan "Image Directory" alanından slayt içinde görünmesini istediğiniz resimlerin klasörünü belirleyin. Bu şekilde demo kurulumu yapmış oluyorsunuz.

Demo kurulumu da çalıştıramadıysanız;
Modülü aktif edip, modül pozisyonunu ve modülün gösterim ayarını doğru yaptığınıza emin olmalısınız.

Ümit
29-06-2012, 12:42
Direk kullanım altında yazılanları tekrar okuyarak hareket edin.

Demo kullanılmayacak ise;
"Run Demo" None Selected olmalı.
Resimler klasörden çekilmediği içinde;
"Image Directory" None Selected olmalı.

Resimleri images klasörüne attıktan sonra, modül ayarlarından resim yollarını images/RESİM.JPG gibi verin.

ceviktekin
29-06-2012, 15:06
969
970

ekran goruntulerine bakarmısın yanlış bişey varmı dediginiz gibi yaptım ama resim yok

resimleri direk images içine de attım oylede denedim
yani şu şekilde /images/ornek.jpg resim gorunmemekde ısrar ediyor:(

ceviktekin
03-07-2012, 11:18
bilgisayarımda sorun varmıs başka bilgisaayrda çalıştırdım teşekkürler ümit