PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : virtualmert bileşenine sanal pos eklemek

egitimci-
01-07-2012, 21:19
SJ Gifts - Joomla! Template (http://www.smartaddons.com/joomla/templates/template-showcase/item/301-sj-gifts-joomla-template)
linkindeki temayı kullanarak bir giyim mağazasına site yapacağım.
tema oldukça profosyonel, Türkiye'deki hazır ticaret scriptlerine 5 çeker diyebilirim.
smartaddons.com a üyeyim tema hazır.
tek sorun bunu bankaya bağlamak

virtualmert bileşenine sanal pos eklemek konusunda desteğe ihticacım var. Bu işi yapan firmalar ya da destek verecek arkadaş var mı?

Akar
01-07-2012, 23:34
Firma ismi öneremiyoruz ama Google'dan bu konuda epeyce netice çıkıyordu diye hatırlıyorum. Ben artık Virtuemart yerine AceShop öneriyorum. Ücretsiz sanalposu da var, geliştiricileri de pek çok projede ve Joomla Derneğinde birlikte hareket ettiğimiz JoomAce ekibi, forumumuzda da aktifler.

egitimci-
01-07-2012, 23:42
Firma ismi öneremiyoruz ama Google'dan bu konuda epeyce netice çıkıyordu diye hatırlıyorum. Ben artık Virtuemart yerine AceShop öneriyorum. Ücretsiz sanalposu da var, geliştiricileri de pek çok projede ve Joomla Derneğinde birlikte hareket ettiğimiz JoomAce ekibi, forumumuzda da aktifler.
haklısınız da bu temayı firma sahibi istediği için virtualmert soruyorum , tema, virtualmert ile içiçe eğer virtual mert kullanmayacaksam bu temada demodaki görüntüyü elde edemem. Yani ya virtualmert ile joomla kullanacağım ya da yerli bir script satın alacağız

Akar
02-07-2012, 00:12
Evet doğrudur, ben temayı göremedim; açılmadı site. Dediğim gibi Google üzerinden virtuemart sanalpos, joomla sanalpos gibi aramalar ile sanıyorum ki 150-200 lira civarında sanal pos uygulamaları bulabilirsiniz virtuemart için.