PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla İstanbul Kullanıcı Grubu - JUG Istanbul

Enes
03-07-2012, 13:39
Değerli Joomla! severler,

Bildiğiniz gibi, Joomla'nın Türkiye'de geliştirilmesi, bilinirliğinin arttırılması ve Joomla severlerin tek bir çatı altında bir araya gelmesi için, geçtiğimiz aylarda Joomla Kullanıcıları ve Geliştiricileri Derneği'ni kurduk...

Bu derneğin en büyük ve en kapsamlı etkinliği, Joomla resmi sitesi (joomla.org) tarafından da tanınan ve desteklenen Joomla Günleri ve Joomla Kullanıcı Gurupları'dır. Joomla kullanıcı gurupları, Joomla resmi sitesinin aldığı karar gereği, sadece şehir veya bölge tabanlı olarak kurulabilmekte.

Biz de bu kapsamda lokomotif şehrimiz olan İstanbul için gerekli başvuruları yaptık ve Joomla User Group Istanbul yani Joomla Kullanıcı Grubu İstanbul'u kurduk...

Sizler de people.joomla.org sitesi üzerine yer alan Joomla kullanıcı grubumuza üye olabilir, etkinlikleri takip edebilir, etkinliklere katılabilir ve diğer üyelerle etkileşimde bulunabilirsiniz. Bu grupta üye sayımız arttırmamız ve etkileşime geçmemiz, Türkiye'de gerçekleştirilecek olan Joomla Günleri'ne olan uluslararası ilgi ve alakayı da arttıracaktır.

Joomla User Group Istanbul - Joomla Kullanıcı Grubu İstanbul (http://people.joomla.org/groups/viewgroup/1123-istanbul-joomla-user-group.html) - Sen de Katıl!

Akar
03-07-2012, 22:57
Tüm kullanıcılarımızı bu gruba katılmaya bekliyoruz.

M.Enes AYDÜZ
04-07-2012, 00:36
Katılım düşük. Çünkü join group dediğimizde çıkan ekranda ne kayıt olma butonu var, ne de şifremi unuttum linki. Dolayısıyla nereye tıklayıp üye olacağımı bulamadım, acaba üyeliğim var mı diye şifremi yeniden alabileceğim bir sayfa bulamadım.

Doğrudan kayıt linki hangisi?

Akar
04-07-2012, 00:39
Katılım düşük. Çünkü join group dediğimizde çıkan ekranda ne kayıt olma butonu var, ne de şifremi unuttum linki. Dolayısıyla nereye tıklayıp üye olacağımı bulamadım, acaba üyeliğim var mı diye şifremi yeniden alabileceğim bir sayfa bulamadım.

Doğrudan kayıt linki hangisi?

My Page (http://people.joomla.org/my-page.html)

M.Enes AYDÜZ
04-07-2012, 01:05
User registrations is disabled in Joomla

manyo
04-07-2012, 09:33
User registrations is disabled in Joomla
davetiyeyle filanmı üye olunuyor acaba ?

M.Enes AYDÜZ
04-07-2012, 14:44
Üyelik şuan kapalı ama neden kapalı bilemiyorum

Fatih
04-07-2012, 17:47
Evet bende dün üye olamadım foruma oldum fakat joomla bölümünde kayıt durdurulmuş.

aligultekin34
11-07-2012, 02:45
Neyseki üyeliğim vardı hemen joinledim :)