PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : islamuzmani

MuratKONDAK
04-07-2012, 11:08
Herkeze Selamünaleyküm , arkadaşlar bir alan adı satın aldım bu isim altında ne tür dini içerikli site kurabilirim fikirlerinizi bekliyorum. o kadar çok site varki din ve islam ile ilgili sizlerden farklı projeler bekliyorum İSLAM dini ile ilgili olarak şimdiden fikirleriniz için teşekkürler ortak işlerde yapabiliriz bu konu ile ilgili teşekkürler.

WWW.islamuzmani.COM

Nizamettin AKSU
04-07-2012, 19:16
Bence senin adresinde olmadığını anlaşılmayan bi kuranı kerim ekleyebilirsin.. Çünkü hatim setleri çok yer kaplıyor.. Başka site üzerinden çalışmak bana daha mantıklı geliyor.. Kabe ve Medine canlı yayın yapabilirsin en önemlisi forum yapabilirsin... Siteyi kurup önerileriniz bölümü yapabilirsin ordan gelen isteklere göre bişeyler daha ekleyebilirsin.. Ben mesela arkadaşa bi site yaptım kur-der.com adında.. hatim dinle sayfasında sadece program linki verdim mesela Hatim Dinle - KUR-DER KUR'AN-I KERİM EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ (http://kur-der.com/hatim-dinle.html) ama bu sitede varmış gibi gözüköyür mesela.. diğer linklerde o şekilde.. Video ekleme yapabilirsin benim gibi youtubeden sadece linkini eklerle beğenirler..

Seyfullah
04-07-2012, 21:17
Sahsen ben domain ismini begendim. Sizin amaciniz hizmet mi para kazanmak mi bu domainle?

MuratKONDAK
05-07-2012, 10:56
elbette hizmet sitelere giriyorum o kadar çok karışıkki herşey ben burada herşeyin çok basit bir anlatım ile insanların hizmetine sunabilmeliyim reklamsız olacak insanları reklama tıklamayı mecbur bırakmamalıyım herkez bizim gibi siteleri nasıl kullanacağını bilmiyorki adam reklam linkini öyle bir yere koyuyorki tıklamaman imkansız din üzerinden reklam tıklama rekoruna gidecekler neredeyse yazık helal değil bu aldıkları paralar. insanları kandırıyorlar benim hiç bir sitemde reklam yoktur olmayacaktırda. 50 yaşında ahmet amca siteye girdiğinde nereye tıklaması gerektiğini bilecek 15 yaşındaki kardeşim de bilecek basit net anlaşılır olmalı burada hizmet sunmak istiyorum görsel web site şöleni değil anlıyacağınız. amaç budur ama nasıl bir şey yapmalıyım. aynı zamanda siteye kuran ve din üzerine bilgi ve ilim sahibi kardeşlerimizide sitemizde yazar olarak alıp soru cevap bölümüde yapacağız uzmanlara sorucaklar uzmanlar cevap vericekler . islam uzmanları

siteyi bu şekilde net ve düzgün yapmak istiyorum herkezin anlıyacağı şekilde
http://www.turgutilaclama.com/

Seyfullah
05-07-2012, 13:00
Anliyorum, simdi para kazanmak amac olsaydi, kesinlikle bir öneride bulunmazdim.

Joomla icin bir kac islami eklenti mevcut, bunlari kullanabilirsiniz, arastirirsaniz.

Yazarlar modülü de mevcut. Umarim isin ehli insanlar makale vs yazar..

Siz joomlayi kurun, güzel bir tema secin, hangi eklentileri kurmak istediginize bakin, onlari bulup kurun, yavas yavas sekil alacaktir. Takildiginiz yer olursa, yardimci olmaya calisiriz, bildigimiz kadariyla. Basarilar.

Logorizma
06-07-2012, 13:03
Bence domain yerinde olmamış, sonunda uzmanı olarak devam eden cümleler sanki bana bir meslek yada uzmanlık gerektiren bir işin sonunda uygun.Oysa ki İslam bambaşka ne bir iş nede bir meslek zaten uzmanıyım diyende dahi bilmediği bir çok şey var.İslam bir deniz insan bir kum tanesi neresini kavrayabilirsin ki ve nasıl uzman olursun ? Bence bu domaini boşver daha genel bir isim bul ve yanında ilim sahibi bir insan bulunsun.