PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Logo kısmının daraltılması

vuslat
05-07-2012, 12:27
Arkadaşlar merhaba;

daha önce slaytla ilgili olan sıkıntımı Ümit beyin sayesinde çözmenin mutluluğunu yaşıyorum Kendisine çok teşekkür ederim. Şimdiki sorunum hakkında bana yardım etmeniniz önemle rica ederim.

web sitemizde bulunan logomuz ile menüleri birleştirmek istiyorum. yani arasındaki boşluğu kapatmak istiyorum. bu konuda nasıl yapabilirim. ( arkadaşlar sitedeki pozisyonlarda logo yoktu bende özel modülden ekledim )

http://www.omeryildirim.com

saygılarımla;

vuslat
07-07-2012, 17:36
arkadaşlar acaba nasıl yapabilirim. sırf bu yüzden içeriği yapmıyorum. Eğer olmazsa tekrar kurulum yapacağım
saygılarımla;

angelaus
07-07-2012, 18:28
#headerbar { margin-bottom: 30px; } bu kısmı bul ve 0px yap bunun altına da #headerbar p { margin: 0px; } eklersin. css dosyaların birleşmiş o yüzden hangi css bilmiyorum ama template.css yada layout.css olabilir

mimicom
07-07-2012, 22:54
Üstadım menüyü çok beğendim. Çok değişik. Temanın menüsü mü acaba.
Bir ipucu var mı?

vuslat
09-07-2012, 10:20
#headerbar { margin-bottom: 30px; } bu kısmı bul ve 0px yap bunun altına da #headerbar p { margin: 0px; } eklersin. css dosyaların birleşmiş o yüzden hangi css bilmiyorum ama template.css yada layout.css olabilir

angeleus arkadaşım çok ama çok teşekkür ederim. sayenizde o sorunuda aştım. Desteğiniz için tekrar teşekkür ederim.

saygılarımla;

vuslat
09-07-2012, 10:20
Üstadım menüyü çok beğendim. Çok değişik. Temanın menüsü mü acaba.
Bir ipucu var mı?

temanda gelen menü yönetim panelinden değiştirile biliyor. isterseniz paylaşa bilirim

saygılarımla;

angelaus
09-07-2012, 10:22
angeleus arkadaşım çok ama çok teşekkür ederim. sayenizde o sorunuda aştım. Desteğiniz için tekrar teşekkür ederim.

saygılarımla;

Rica ederim kolay gelsin