PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 10 günlük site alexa değeri no rank?!....

mimicom
07-07-2012, 22:40
Arkadaşlar ben anlamadım. Bağcılar Meydan | Bağcılardan Güncel Haberler (http://www.bagcilarmeydan.com) adlı siteyi on gün önce faaliyete sontum. Hergün bir iki içerik koymaya çalışıyorum. Yavaş yavaş şekilleniyor. Çoğu içerik ve fotoğrafları bana ait. iyi bir site olması için emek veriyorum.
Ama problemim şu; Sitemin alexa değeri on gün geçmesine rağmen no rank olarak görülüyor. Bu normal midir/
Google ye kayıt tamam. Analitic kaydı tamam. Google reklamlarını bile koydum. Site haritasını bile yükledim. Suna rağmen no rank.
Acaba unuttuğum birşey mi var?

mhusty
07-07-2012, 23:24
biraz daha sabret ilhami abi , hah deyince olmuyor malesef bu işler :) Bu web işi sabretmeyi gerektiriyor...

mimicom
08-07-2012, 00:25
Google gibi büyük devin benim gibi birini görmemiş olması hiç kabullenecek bir durum değil tabiki. Kendimi daha nasıl farkettirebilirim ki...
Şirin görünmek için bütün istediklerini yaptım. Site haritası bile yükledim. Bundan daha fazlasını yapamam.
Biraz daha sabredelim bari....

mhusty
08-07-2012, 00:57
Google Amca herkezi anlamıyor malesef :) Bazen Google'ın uyguladığı Algoritmaları saçma buluyorum

M.Enes AYDÜZ
08-07-2012, 01:05
Alexa sıralaması için 1- 1.5 aylık bir süre geçmesi gerekiyor. Bir tam emin olamadığım 1 milyon yada 100bin sıralamasına girmen gerekiyor. 10 günde sıralama girmen için alexa toolbar kullanan binlerce kişilerin sitene girmesi lazım.

Eğer alexa sıralamasına çok önem veriyorsanız, alexa toolbar kullanın ve sitenize girme ihtimali olan herkese alexa toolbar yüklettirin