PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : köşe yazıları eklentisi hatası ?

unidozer
10-07-2012, 20:35
merhabalar köşe yazıları eklentisi (http://www.emrahkaraalan.com.tr/wordpress-gelismis-kose-yazarlari-eklentisi.html/comment-page-3#comment-5849)ni siad.org.tr sitesinde kullanmak istiyorum. sanırım başka bir alternatifi yok. varsa lütfen belirtin.

bu eklenti ile ilgili sorunum ise şu; bileşen olarak ekledim ve ana sayfada şu hatayı veriyor; "Belirtilen kriterlere uygun köşe yazısı bulunamadı!" bu hatayı kim düzeltebilir ?

ve eklentinin bir alternatifi var mı ?

şimdiden teşekkürler.

bycartel
04-11-2012, 03:56
Bu hatayı almanızın nedeni yanılmıyorsam kategori ID leri ile ilgili bir problem ıd ayarlamamış olabilirsiniz ancak kendi görüşüm bende çok denedim bu eklentiyi malesef bir çok hatalar ile karşılaştım ve bıraktım.Bu eklentiyi yüklediğinizde göstermek istediğiniz kategori ıd sini ayarlamalısınız eklentinin kendi yönetim paneli mevcut ve ayrı ayrı üyelik yapıp yazar olarak atamalı ve resimlerini yüklemelisiniz,eklenti sorunlu olduğu için bir sonuca ulaşacağınızı sanmıyorum.

Gelelim diğer sorunuza köşe yazarları eklentisini interneti altüst ettim henüz karşılaşmadım bir çok denemem oldu inanın tek sorunum şuan sadece köşe yazarlarını gösterebilmek,joomla için bir çok eklenti var yanılmıyorsam ama wordpress için kimse düşünüp yapmadı :) bu iş olacak gibi değil artık olmazsa sadece kodlar ile kişinin resmini gösterip yanında adı ve alt kısmında konu başlığı ekleyip yayınlamak o zamanda gelen bir sorun daha var köşe yazarları birden fazla yazı eklediğinde sadece en son güncel olanı yayınlarsam diğerlerini nasıl yayınlayacağım onu düşünüyorum yani kişi köşe yazarına tıkladığında en son güncel yazısını okuyacak ve bir yanındanda diğer yazı başlıklarını görecek.Kolay gelsin :) ...