PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ makale ve içeriğini yayınlayamıyorum

gnconr
08-08-2012, 15:32
joomla 2.5 kullanıyorum main menüde birkaç menü ismi oluşturdum ancak isimlere tıkladığımda makale yayınlamak istiyorum ancak menü öğesi türünü tek makaleyi seçmeme ve gerekli ayarlardan makaleyide seçmeme rağmen linke tıkladığımda sayfa görüntülenemiyor hatası veriyor.. yardımcı olabilir misiniz.. ??

Efendi
08-08-2012, 15:40
normal şarlarda bir hata vermemesi lazım, .htaccess dosyası ayarlarıyla oynadın mı ki,
adres verirsen yardımcı olmaya çalışırım

gnconr
08-08-2012, 15:54
herhangi bir dosyayla oynamadım bu konuda yeniyim de diyebilirim şimdilik basit birşeyle başlayıp geliştirmek istiyorum kendimi bunlarıda halletmem lazım.. merkeziselbiseleri.com deneme amaçlı yaptım birşeyler ama gelmiyor

mhusty
08-08-2012, 16:36
hocam admin panelinde genel yapılandırmada seo ayarlarını kapatıp bir deneyin...

gnconr
08-08-2012, 18:09
evet seo ayarlarını değiştirince oldu teşekkür ederim bundan sonra seo ayarlarıyla ilgili değişiklik yapacak mıyım peki..

Ümit
08-08-2012, 19:41
evet seo ayarlarını değiştirince oldu teşekkür ederim bundan sonra seo ayarlarıyla ilgili değişiklik yapacak mıyım peki..

Joomla SEO özelliğinin nasıl aktif edileceğinin anlatıldığı aşağıdaki bağlantıdan ulaşabileceğiniz yazıyı okumalısınız.
ADIM 14: Joomla! Seo Nasıl Aktif Edilir? - Joomla Portalı (http://www.joomla.gen.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=66:joomla-17-seo-nasil-aktif-edilir&catid=70:joomla-ilk-adim&Itemid=271)