PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Sol sütuna menü kutucuğu eklemek

ainolmarket.com
10-08-2012, 15:07
Merhaba Arkadaşlar

Yeni kurduğum sistemden örnek bilgileri gelişigüzel sildim şimdi sol sütuna bir türlü menü kutucuğu ekleyemedim.

Sistemi örnek bilgiler olmadan yenidenmi kursam ?

http://www.ainolmarmara.com/index.php

İlyas
10-08-2012, 15:35
Yeniden kurmanıza gerek yok.

Menüler kısmında Anamenü ya da başka bir adla menü oluşturun, aynı adla modüller kısmında modül oluşur zaten.

O modülü (left) sol poziyonda olacak şekilde ayarlayın tamamdır. Tabii menüye, menü öğesi eklemeyi unutmayın

ainolmarket.com
10-08-2012, 15:40
Yaptım ama olmadı.

Menüler > Menü Yöneticisi > Yeni Menü Ekle

dedim ekledim ve modüllere baktım birşey göremedim.

Akar
10-08-2012, 22:07
Yaptım ama olmadı.

Menüler > Menü Yöneticisi > Yeni Menü Ekle

dedim ekledim ve modüllere baktım birşey göremedim.Eklenen yeni menüye yeni menü öğeleri eklemelisiniz. Modülü ise menü eklendikten sonra menü yöneticisindeki sağ sütundan ekleyebilir ya da modül yöneticine geçip Yeni düğmesiyle Menü tipinde bir modül ekleyebilirsiniz.

ainolmarket.com
11-08-2012, 04:33
Malesef yine yapamadım. Şifre versem bakabilecek bir arkadaş varmı acaba ?

İstediğim Sol kısımda Ürünler başlıklı bir kutucuk ve onun altında 3-4 tane ürün ismi olması. Ürün ismine tıklayıncada ürünlerin detaylarının gelmesi. Yapmam gereken menüleri oluşturup bunları makalelere bağlamak sanırım ama henüz menüyü bile oluşturamadım.

Yıllar yılı programda yazdık çeşit çeşit scriptte kullandık ama bu kadar zorlanmamıştım yaşlandık heralde.

ainolmarket.com
13-08-2012, 12:44
Arkadaşlar beklemedeyim hala.

ainolmarket.com
13-08-2012, 17:28
En sonunda deneye deneye oldu anlamadım ama oldu bir şekilde.

DoganLokman
13-08-2012, 21:13
Modül gösterim seçenekleri ayarlarında ben bazı sitelerde varsayılan olarak hiç bir sayfada seçeneğini aktif görüyordum bundan kaynaklanan bir sorunmuydu acaba?