PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Temada Sağ Taraf Problemi

yahyahoca
12-08-2012, 01:28
Sağ tarafta yayınlanması gereken menüler ve modüller, olması gereken yerde değil de alt taraflarda bir yerlerde görünüyor. Allrounder j1.6 temasını kullanıyorum. Ama problem tema kaynaklı değil, çünkü birçok tema kullandım, hepsinde de aynı problemi yaşadım.

Menü ve modüllerin ekte verdiğim resimlerin 1.sinde sağ tarafta olmaları gerekirken, 2.resimde verdiğim şekilde çıkıyor.

1032 1033

Ümit
12-08-2012, 03:01
Temanın templates/allrounder-j1.6/css/css_compress.php dosyası içinde 531. satır aşağıdaki gibi tanımlanmış. Genişlik (width) değerinden orta alanı daraltarak sorununuzu çözebilirsiniz.

#maincontent { float:left; width: 93.6%; padding: 20px 3% 20px 3%; margin:10px 0 0 0; min-height: 200px; overflow:hidden; background-image:url('../images/background.png');

yahyahoca
12-08-2012, 04:01
Temanın templates/allrounder-j1.6/css/css_compress.php dosyası içinde 531. satır aşağıdaki gibi tanımlanmış. Genişlik (width) değerinden orta alanı daraltarak sorununuzu çözebilirsiniz.
Cevap için teşekkür ediyorum Ümit Hocam. Ama maalesef problem devam ediyor.Dediğiniz gibi orta alanı %65'e kadar daralttım. Modül alttan çıkıp sağ tarafa geldi ama bu sefer sağ taraftaki boşluk aynen kalmaya devam etti. Daha önce de dediğim gibi diğer temalarda da aynı problemi veriyor.

Son hali böyle oldu.

1034