PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ChronoForms nesne sınırlaması mı var ?

Mugetsu
12-08-2012, 10:15
Arkadaşlar Yaklaşık 6 sayfalık bölüm bölüm formlar oluşturdum ama şöyle bir problem çıktı bu noktadan sonra başka nesne ekleyemiyorum(textbox,checkbox vs) sorun bende mi yoksa bileşen mi bozuk yardımcı olur musunuz .

Yaptığım formu paylaşayım

http://yaziliminadresi.com/index.php?option=com_chronoforms&chronoform=ReklamLAR

angelaus
12-08-2012, 11:28
hayır oyle bir sınırlama yok bildiğim

Mugetsu
12-08-2012, 13:04
hayır oyle bir sınırlama yok bildiğim

Ekliyorum ama kaydetmiyor

Akar
12-08-2012, 17:03
Bu kaydetmeme sorununu ben de geçende bir sitede yaşadım. Öyle çok fazla alan da yoktu, bir üye formuydu sadece. Belki 20-25 alan falan vardı. Sonradan kendiliğinden düzelince formda sıkıntı olmadığını anladım. Muhtemelen o gün sunucuda gerçekleşen bir aktivite ilgiliydi benimki.

Mugetsu
12-08-2012, 17:09
Bu kaydetmeme sorununu ben de geçende bir sitede yaşadım. Öyle çok fazla alan da yoktu, bir üye formuydu sadece. Belki 20-25 alan falan vardı. Sonradan kendiliğinden düzelince formda sıkıntı olmadığını anladım. Muhtemelen o gün sunucuda gerçekleşen bir aktivite ilgiliydi benimki.

Evet bende de sorun çözüldü.Çözümü şöyle formun yedegini aldım başka bir sitede düzenleme yaptım hiç bir sorun olmadı kaydetme sorunu ortadan kalktı.Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Şerafettin
20-11-2012, 02:23
İyi geceler aradaşlar.
Bende aynı sorunlar karşılaştım. Forum oluştururken 37 tane bölüm oluştura bildim daha fazlasını kabul etmiyor birtürlü. Formu başka bir siteye alıp orada da eklemeye çalıştım yine kabul etmedi.
Oluşturduğum forum sayfası: İNSAN KAYNAKLARI (http://sauilan.com/kirteks/index.php/insan-kaynaklari)
Forum Dosyası: www.sauilan.com/kirteks/forum-dosyasi.zip
Nasıl nesne sayısını artıra biliriz arkadaşlar

Şerafettin
20-11-2012, 20:51
Arkadaşlar sorun hala güncel?

angelaus
20-11-2012, 22:41
Sunucunuzda suhosin varsa ayarı en az 2000 olmalı deniyor. hostunuza bi sorun

suhosin.get.max_vars
suhosin.post.max_vars
suhosin.request.max_vars