PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kunena forum yükledim üye olunurken aldımğım hata

kadir mert
13-08-2012, 17:35
Hocalarım hayırlı akşamlar kunena forum yükledim ve biri üye olduğunda böyle bir hata veriyor nedendir çözemedim yardımcı olabilir misiniz? Posta özelliği oluşturulamadı.
Başarısız olan kayıt: Kayıt işlemi e-postası gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı. Site yöneticisine bir mesaj gönderildi.

mhusty
13-08-2012, 23:03
Abi Genel Yapılandırmadan Posta ayarlarını kontrol et... Eğer oraya bir şeyler yazdıysan sil ve tekrar dene büyük ihtimal sorun ondan kaynaklanıyor.

kadir mert
14-08-2012, 11:38
Kardeşim baktım her şey normal yani başka bir sitem daha var onunla da karşılaştırdım her şey aynı nedendir anlamadım

kadir mert
14-08-2012, 13:16
Mustafacım kardeşim konu çözülmüştür hosting firması php mail değilde smtp mail ayarlarını yaptık ve sorun çözüldü bunun da nedeni mail sunucusu ile site sunucuları ayrıymış yani mail formu tanımsız geliyormuş. Joomla adminden genel yapılandırmadan o bilgileri girdikten sonra sıkıntı çözüldü. Açıklayıcı yazmaya çalıştım velev ki bir arkadaşın başına gelirse uğraşmasın diye vesselam.