PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WordPress de menü oluşturma

Şenol
17-08-2012, 19:59
localhost da wordpress'in son sürümünü deniyorum elimde ücretli bir tema var. Admin panel'den menü oluşturuyorum peki bu menüyü temanın üst kısmında görünmesini nasıl sağlarım, WP hakkında pek bilgim yok,her hangi bir eklenti kullanmak gerekiyormu,konu hakkında bilgi verebilecek olan arkadaşım vardır heralde.

bycartel
20-08-2012, 18:41
Temanın üst kısmı derken tam olarak neyi kasdettiniz ayrıca hangi tema için sormaktasınız biraz bilgi verirseniz mutlaka yardımcı olunacaktır.

Fatih
21-08-2012, 16:27
Temanız menü desteklemesi gerekir hocam header kısmına menü ekleyebilmeniz için yani temanızda >görünüm>menü ye geldiğinizde Temanız 1 veya daha fazla menü destekliyor. Yazması gerek yazmıyorsa bir kaç düzenleme bunu halledebilirsiniz.Düzenleme için gereken link zaten orada çıkıyor olması lazım.

Şenol
21-08-2012, 21:58
Problemi hallettim arkadaşlar,wordpress'ten bayadır uzak kaldığım için 3.0 sürümünde gelen bir özellik varmış,alt menü oluşturmak için mause ile tutup diğer menü altında yana kaydırmanız yetiyormuş.

evdenevenakliyat
21-08-2012, 22:54
Evet insan uzun zaman uzak kalınca bazı şeyleri unutabiliyor haletmenize sevindim.