PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkçe destekli form bileşeni varmı

mehmettan
27-08-2012, 06:01
Selam Ben herşeyi becerdim şu form oluşturmayı bi türlü beceremedim. yönetim içeriği türkçe olan form bileşeni varmı acaba :) Eleman Başvuru formu gibi basit formlar oluşturulabilecek basit cv ler gibi mesela

angelaus
27-08-2012, 07:41
türkçe destekten kastın türkçe karakter mi, türkçe dil dosyası mı??

mehmettan
27-08-2012, 08:56
Türkçe dil dosyası hocam hemde türkçe karakterli eskiden jobline diye bir bileşen vardı tr menüsü olan onun gibi birşey işte

angelaus
27-08-2012, 09:03
fox contact çok kullanılır ama bence iş başvurusu için uygun değil.

Chronoform benim favorim ama dil dosyasından haberim yok. formu ben yaptığımdan tr dil kullanma gereği duymadım

rsform ise burda bir akdaş google translate ile çevirmiş. ama ne kadar düzgün bilmiyorum
Topic: Joomla Rs Form Pro 2.5 Türkçe Dil Dosyası (1/1) - Joomla Forum - Joomla (http://www.joomlabilgi.org/forum/56-Bile%C5%9Fen/13480-joomla-rs-form-pro-2-5-turkce-dil-dosyasi.html)

diğer formları ise hiç denemedim

mehmettan
27-08-2012, 09:09
ilgin için teşekkür ederim yarın gece deneyeceğim

ucarwebnet
28-08-2012, 00:14
ilgin için teşekkür ederim yarın gece deneyeceğim

Hocam ben joomla breezing form tavsiye ederim. türkçe dil dosyası yok ama iş görüyor.
kullanırım derseniz çevirisini yapar dil dosyasını paylaşırım.

vuslat
28-08-2012, 09:19
aslında bende sitemden iş başvuru formu, teklif formu vs özellikli formlar yapmaya calışıyorum. Türkçe dil dosyasını bizimle paylaşırsanız inanın çok makbule geçer. şimdiden teşekkür ederim.

Hocam ben joomla breezing form tavsiye ederim. türkçe dil dosyası yok ama iş görüyor.
kullanırım derseniz çevirisini yapar dil dosyasını paylaşırım.

ucarwebnet
28-08-2012, 14:35
aslında bende sitemden iş başvuru formu, teklif formu vs özellikli formlar yapmaya calışıyorum. Türkçe dil dosyasını bizimle paylaşırsanız inanın çok makbule geçer. şimdiden teşekkür ederim.

Bu Gece paylaşırım dostlar.
allaha emanet olun.

ucarwebnet
28-08-2012, 21:33
Selam Aleyküm dostlar breezingforms Türkçe dil dosyası kendi içinde mevcut yalınız çoğu ingilizce baya çeviri yaptım ama pek zamanım olmadığından bitiremedim ama en yakın zamanda yani 1 hafta içinde tamamiyle bitirip dosyayı güncelliyeceğim.
allaha emanet olun.
teşekküre gerek yok bir DUA etmeniz kafi.

ahmet5542
17-05-2014, 18:09
aiContactSafe ile dosya veya resim de gönderebiliyorsunuz ve türkçe dil desteği var. (Uzun zaman oldu, belki ben de çsvirmiş olabilirim. İsteyen olursa paylaşırım.

omerax
27-05-2014, 00:49
Türkçe dil desteği olmayan ama kullanmam gerek dediğiniz eklentileriniz varsa dil dosyalarını bana gönderin, vaktimin elverdiğince çevirip forumda yayınlayacağım.

Not: Direkt Google translate yapıştır kopyala yapmıyorum :) Çok zamanımı alacak düzeyde uzun olmasın :9