PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yönetici paneli sorunu

cenkkaraman
28-08-2012, 11:20
yönetici panelim normal çalışırken birden resimde göründüğü gibi oldu ve düzeltemedim. En son yaptığım işlem üye kayıt türü oluşturmaktı... Sorunu nasıl çözebilirim?1055

mehmettan
28-08-2012, 20:25
login sayfasında sorun var mı ¿

alpeki99
29-08-2012, 09:03
yönetici panelim normal çalışırken birden resimde göründüğü gibi oldu ve düzeltemedim. En son yaptığım işlem üye kayıt türü oluşturmaktı... Sorunu nasıl çözebilirim?1055

Güncelleme işlemi sırasında karşılaştığım hatalarda bu ekranı alıyordum. Bu sorunu çözmek için en son Joomla paketinin tamamını FTP den siteye atıp problemi çözüyordum.

mehmettan
29-08-2012, 10:14
bende geçtiğimiz günlerde üye giriş form modülünü editlediğimde admin panelinde böyle bir sorun yaşamıştım. ama login sayfasında 505 hatası veriyordu. bir modül tüm paneli etkilemiş. Acaba sizde 505 hatası aldınızmı yada her hangi bir modül üzerinde editleme yaptınızmı. Ben o modülün orjinal css ini attığımda sorun çözüldü.

Akar
29-08-2012, 21:49
yönetici panelim normal çalışırken birden resimde göründüğü gibi oldu ve düzeltemedim. En son yaptığım işlem üye kayıt türü oluşturmaktı... Sorunu nasıl çözebilirim?1055Kendi grubunuzu bozmuşsunuz. İşin açığı biraz karışık bir çözümü var, ezbere bilmiyorum şu anda; veritabanına bakarak söylemem lazım. Ancak forumda daha evvel de bu cevabı 1 ya da 2 kez verdim diye hatırlıyorum. Bulabilirsem onun adresini vereyim. Siz de forumu bu açıdan tararsanız iyi olur.

ucarwebnet
30-08-2012, 20:00

Selam Aleyküm ben böyle bir sorun yaşamıştım ben joomla sürümüyle uyumlu templateDetails.xml dosyasını admin paneli temasının üstüne yazdırıp kullanmış olduğum tarayıcının çerezlerini silerek bakmıştım. sorun çözülmüştü

(-kullanmış olduğum tarayıcının çerezlerini silerek bakmıştım-) özetliyeyim yanlış analaşılmasın tarayıcılar çok fazla önbellek yapıyor son değişiklikleri göremeye bilirsiniz o yüzden silmiştim tabiki siz isterseniz silmeye bilirsiniz.

Allaha Emenat olun allah kolaylık versin.

cenkkaraman
31-08-2012, 16:19
İlginizden dolayı çok teşekkür ederim. Sorunu siteyi sıfırdan kurarak çözdüm :)