PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acaba Herkesin bir VEFA borcu varmıdır?

ucarwebnet
29-08-2012, 22:21
Selâmün aleyküm,

Dostlar joomla.gen.tr sitesine kurulum aşamasına geçtiği gün üye oldum ve iyikide olmuşum.
Joomla.gen.tr proje ve etkinliklerine dahil olmak?
Dahil olmaktan kastım kod yazmak, grafik hazırlamak değil tabiki böyle becerilerim olmuş olsaydı seve seve.
Ama destek olmak kod yazmak veya grafik hazırlamak değil?
Bence biz üyelere düşen görevler bildiklerimizi paylaşmak, gerekli reklamları es geçmemek, birisi birşey arağında yardıma ihtiyacı olduğunda bildiğimiz bir problem ise yardımcı olmak ve daha bir sürü şey.
Ben Faruk Uçar Herşeyimle yanınızda bulunmaktan onur duyarım.
Çünkü joomla ve sizin sayenizde şuanda ekmek yiyoruz onun için bir VEFA borcu olarak kabul ediyorum.
herkese iyi çalışmalar.
ALLAHA EMANET OLUN.

NOT: Ben bunları bugün müşterimin sitesinde yaşamış olduğu bir probleme forumda cevap buldum ve müşterime mahçup olmadım allaha binlerce şükür ve bu tür forumların ayakta dimdik durması için elimizden geleni yapmamız gerektiğini birkez daha hatırlatmış oldu.

Akar
29-08-2012, 23:47
Aleyküm Selâm Faruk,

Aslında buna vefa borcu demeyelim de doğal bir durum olduğunu düşünelim derim. Yani bu ortamı ortam yapan, buradaki herkesin davranışı. Birkaç yönetici bildiğini yazıyor diye hiç bir yer adama benzemez. İlle de orayı kuranlar dışındakilerin, yani üyelerin katılım göstermesi lazım. Forumları forum yapan üyelerdir demek istiyorum. Sadece yöneticiler cevap yazsa zaten forumlarda kimse kimseye yetişemez. Onun için üyelerin etkinliği, bu alanın daha verimli bir alan olmasını sağlar. Böylece, bir üyenin ortama sağladığı katkı hem ortama ve dolayısıyla diğer ziyaretçilere fayda sağlar ve hem de kendisine olumlu şekilde döner.

Doğru bir noktayı tesbit etmişsiniz. Dile getirdiğiniz için teşekkürler.

angelaus
30-08-2012, 09:15
Benim bildiklerim, bilmeyenler olmazsa bir hiçlikten ibaret olurdu

Şenol
30-08-2012, 10:24
Bilgi'nin etrafına duvar örmeyelim,bilgi paylaştıkça çoğalır gerisi için joomla portalı. Doğru bir konuya değinmiş arkadaşımız eline sağlık.

ucarwebnet
30-08-2012, 19:35
Dostlar Cevaplarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Hz. Mevlana sözü:
“Tapımızda (yolumuzda) riyazat yok; burada hep lütuf var, bağış var. Hep sevgi, hep gönül alış, hep aşk, hep huzur var burada.”

mehmettan
30-08-2012, 21:49
Joomlacı Joomlacı'nın kod una muhtaçtır :)

İlyas
31-08-2012, 12:02
hoşgeldin soyadaşım :)

ucarwebnet
31-08-2012, 14:47
hoşgeldin soyadaşım :)

Hoş bulduk allah razı olsun soy-adaşım

allahıma emanet olun.