PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toplu mail gönderimi - serverci amca sıkıntısı

thex
31-08-2012, 10:30
Merhaba arkadaşlar,
Malumunuz serverler toplu mail gönderimine saatlik, günlük sınırılama koyuyorlar. Hosting paylaşımlı olduğu için. Bu durumda vds alma imkanım da yok. Sizce ne yapmalıyım.
Toplu mail almak yerine Hotmail veya yahoo gibi bi yerden mail açıp ordan toplu mail atsam sıkıntısız olur mu?

Tecrubesi olanlardan bilgi bekliyorum. Teşekkürler

angelaus
31-08-2012, 13:40
onlarda günlük 100-500 gibi sınır koyularlardır. sınırsız smtp diye bişey yok. VDS alıp yapsan da günde 100bin mail yollarsan birçok yerden banlanman muhtemeldir

alpeki99
31-08-2012, 16:18
Merhaba arkadaşlar,
Malumunuz serverler toplu mail gönderimine saatlik, günlük sınırılama koyuyorlar. Hosting paylaşımlı olduğu için. Bu durumda vds alma imkanım da yok. Sizce ne yapmalıyım.
Toplu mail almak yerine Hotmail veya yahoo gibi bi yerden mail açıp ordan toplu mail atsam sıkıntısız olur mu?

Tecrubesi olanlardan bilgi bekliyorum. Teşekkürler

Tecrübesi olanlar demişsiniz kısaca söyleyeyim : "Listesine kendi arzu ve isteğim ile kayıt olmadığım toplu mesaj gönderenlerden tiksiniyorum".

thex
05-09-2012, 17:32
Peki toplu mail atabileceğimiz server olarak hangisini tavsiye ediyorsunuz.

Akar
05-09-2012, 17:45
Sunucu ve şirket tavsiyesi yapmıyoruz ama özel olarak posta gönderim amacıyla hizmet verenlerden faydalanmanızı önerebiliriz.