PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ joomla 2.5.6 site sayfaları açılmıyor

romance_22
01-09-2012, 23:21
arkadaşlar joomla 2.5.6 ile yeni bir site tasarladım , sitemdeki menulerden sadece ana sayfa sekmesıne basınca sıteye bağlanıyorum , menüdeki diğer seklemelere bölümlere tıklayınca beyaz bir sayfa çıkıyo ve not found yazıyor bunun çözümü nedir acaba ?

Akar
01-09-2012, 23:42
SEO ayarlarınız açık ise kapatarak bir bakın. O seçeneklerden biri sizin sunucunuzda desteklenmiyor olabilir.

romance_22
02-09-2012, 00:16
arkadaşlar joomla 2.5.6 ile yeni bir site tasarladım , sitemdeki menulerden sadece ana sayfa sekmesıne basınca sıteye bağlanıyorum , menüdeki diğer seklemelere bölümlere tıklayınca beyaz bir sayfa çıkıyo ve not found yazıyor bunun çözümü nedir acaba ?

haklısınız SEo ayarlarını hayır yaptığımda düzeldi , ilginize tesekkürler

Akar
02-09-2012, 01:30
haklısınız SEo ayarlarını hayır yaptığımda düzeldi , ilginize tesekkürlerO zaman bir de şunu deneyin;
1. Ayarlardan ilk iki ya da ilk üçünü (üçüncü seçenek adres sonuna html ekler) açın ve htaccess.txt dosyasının adını .htaccess olarak değiştirin (windows sunucuda iseniz web.config.txt dosyasının adını web.config olarak değiştirin).
2. Birinci durumda yine sorun oluyorsa seo ayarlarından sadece ilkini ya da ilk ve üçüncüyü açın, ikinci seçeneği kullanmayın. İkinci sseçenek kullanılmadığında adresler yine sef olur ancak arada bir index.php ibaresi yer alır. Çok problem değil, Bu her halukarda çalışır.