PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ürün inceleme modülü önerebilir misiniz ?

Mugetsu
06-09-2012, 07:56
Sadece ürün incelemek için modül arıyorum.Ürüne tıklandıgında ürüne ait resimler olacak.Satış olmayacak örnek bi siteyi openkart ile yaptım bunun benzerini joomlada yapabilir miyim .Yaptıgım örnek site linki tıkla (http://rpmdeneme.ankwebtasarim.com/)

angelaus
06-09-2012, 08:39
K2 yada Zoo ile yapabilirsiniz.

Mugetsu
06-09-2012, 09:27
K2 yada Zoo ile yapabilirsiniz.

Tam olarak nasıl yapacam ?

angelaus
06-09-2012, 09:51
bu ikisi birer ürün katalogu değildir. içerik yapılandırma araçlarıdır. özel alanlar ile katalog haline gelirler. Sanırı o kadar bilginiz / deneyiminiz yok

istediğiniz gibi kataloğu Virtuemart ile satış özelliğini kapatarak yapabilirsiniz. bir alışveriş eklentisidir kendisi. opencart gibi

intes1964
15-11-2012, 01:39
Hocam sanırım arkadaşda benim gibi biraz acemi :)
Size sorum bildiğim kadarı ile virtuemart ücretli bi eklenti free bölümünü kullansak arkadaşın gösterdiği site kadarını yapabilirmiyiz free eklentisi ile veya başka bi bileşen ile bu şekilde bi site kurabilirmiyiz veya bu eklenti ile olur derseniz türkçe dil dosyası hakkında bilginiz varmı?
Çok yordum sizi farkındayım teşekkür ederim saygılarım:)...

horoz nuri
15-11-2012, 10:30
Hocam sanırım arkadaşda benim gibi biraz acemi :)
Size sorum bildiğim kadarı ile virtuemart ücretli bi eklenti free bölümünü kullansak arkadaşın gösterdiği site kadarını yapabilirmiyiz free eklentisi ile veya başka bi bileşen ile bu şekilde bi site kurabilirmiyiz veya bu eklenti ile olur derseniz türkçe dil dosyası hakkında bilginiz varmı?
Çok yordum sizi farkındayım teşekkür ederim saygılarım:)...
Virtuemart ücretli değil. Bedavadır. Fakat virtuemart'a değişik özellikler katmak için çıkarılmış eklentiler ücretsiz olabileceği gibi ücretli eklentiler de vardır. Virtuemart ile satış sitesi yapabilirsiniz, isterseniz satış özelliğini kapatarak katolog olarak kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteği vardır.

VirtueMart Downloads (http://virtuemart.net/downloads)

intes1964
01-12-2012, 00:26
Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim hocam ilk fırsatda deneyerek burada inşallah başınızı ağrıtmadan hallederim işlerimi
Saygılar sunuyorum .

murat mert
15-02-2013, 17:48
merhabalar.

bu sitenin footer ındaki gibi bir e katolog yapmak mümkün müdür ? veya aynısını kendi joomla siteme yapabilir miyim ?

(us polo bayisiyim)