PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selam Herkese

efsane86
25-09-2012, 09:40
Merhaba hızlı bir başlangıç yaptım :khkh: son sürat Joomla Bileşen - Modül - Plugin Türkçeleştirme yapıyorum yeni çıkan popüler olanlar yani benim sevdiğim ve hoşuma giden tüm eklentileri daha önceki paylaşımlarım :
JoomlaBilgi.org ve JoomlaTR.org Forumlarında Mevcut şimdide joomla.gen.tr de paylaşıyorum tabikide benimde yaşadığım sorunlarım oluyor sağolsun angelus aralarda yardım ediyor kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyorum Enes ve Uğuruda unutmamak lazım hepsine çok teşekkür ediyorum banada aralarda yardımcı olursanız sevinirim şimdilik bu kadar Türkçe çevirilerim olursa paylaşamaya devam ediceğim herkese iyi forumlar :deli: :DDD:

Not : Çevirilerimi Google Translate ile yapıyorum tercüman değilim o yüzden bazı kelimelerin anlam farklılıkları olabilir bilginize

güngör
27-09-2012, 21:41
Aleyküm selam

Akar
28-09-2012, 12:43
GTranslate de olsa hiç yoktan iyidir, ellerinize sağlık. Muhakkak çok kimsenin işini görür. Burada olma amacımız da bu neticede. Yalnız daha uygun alanlara açarsak konuları, daha da hora geçer. Genel konular yerine eklenti soru alanlarına ya da msla eklenti öneri alanlarına olabilir. En iyisi eklenti öneri alanları sanırım. Kolay gelsin.

efsane86
06-10-2012, 12:48
aslında forumda böyle konular açılsa bende ilgili yerlere eklerim :khkh: