PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla Estate Agency 2.5 Yaşadığım Sorun

efsane86
25-09-2012, 09:55
Estate Agency iletişim formu çalışmıyor hata veriyor hata şu
" Şu gönderici adresi başarısız oldu:isim@eposta.com

SMTP sunucu hatası: Sender address is not valid for your login. Check your email program settings. "

normal iletişim çalışıyor hiçbir sıkıntı yok üyelik felan mesaj gönderme bileşen kendisinde sıkıntı var hangi dosyalarda değişiklik yapıalcak sadece sorduğum soruya cevap verilsin ekstra kafasına göre cvp istemiyorum soruma soru ile de cevap istemiyorum acil lazım çünkü bana

birde panelden emlak özeliklerini yazınca ekstra alanlarda hatalar oluyor hatalar şunlar mesela emlak özelliklerinde bir sürü girdi alanı var orayı kafama göre dolduruyorum ama ön yüzden bakınca yazcığım yazılar çıkmıyor yani sıcak su türleri ve ısıtma türleri adında 2 ayrı gurup var yazıyorum ama yazdığım sıcak su türü ve ısıtma türünde sorun oluşuyor ısıtma türünde 2 seçenek var misal yerden ısıtma - merkezi ısıtma bu iki seçenek hem sıcak su türünde görünüyor hemde ısıtma türlerinde ama ben panelde 2 ayrı grupta farklı seçenekler yazdım burada karışıklık oluyor yine hangi dosyada değişklik yapıalcaksa söyleyin yapim