PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla Portal Hakkinda.

MHMT
08-01-2012, 01:41
Selamun Aleykum

Öncelikle Joomla.gen.tr Hayirlara vesile olmasini dilerim. gercekten cok guzel bir Portal ile karsilastim ve hayran kaldim :)

Affiniza siginaraktan bir kac sorum olacakti. Portal da kullanmis oldugun bir kac modül hakkinda bilgi edinmek istedim.

148

ve

149

Ilk resimde 1 ve 2 alaninda bulunan ve asagida Haberler ve Yazarlar modulleri.

Acaba bunlar bilindik modullermi isimlerini paylasma imkaniniz varmi?

Umarim konuyu dogru yere acmisimdir kusura bakmayin. Selametle.

Edit: Akar Arkadasa Ilgili Konu Hakkinda Özel mesaj göndermistim, Kendisi Portal ile ilgili sorulari Forumda yöneltebilecegimi söyledi.

muzilla
08-01-2012, 02:54
ozel kodlanmış modüller

M.Enes AYDÜZ
08-01-2012, 14:45
2nci resimdeki tab modüller joomla 1.7'nin standardında gelen bir özellik. Yanlış hatırlamıyorsam örnek kullanımı standart gelen beez5 temasında mevcut.

Manşet ve yanındaki ilk adım dersleri modülü de, ayrıca joomlaya uyarlanmış modüllerdir. Şuan için paylaşmak erken olmakla birlikte ilerleyen günlerde bu tür modüllerin nasıl joomlaya uyarlanacağı konusunda da dersler vermeyi planlıyoruz.

MHMT
08-01-2012, 22:58
Cevaplariniz icin cok tesekkur ederim. Dersleride merakla bekliyorum.

Karşı
09-01-2012, 00:31
2nci resimdeki tab modüller joomla 1.7'nin standardında gelen bir özellik. Yanlış hatırlamıyorsam örnek kullanımı standart gelen beez5 temasında mevcut.

Manşet ve yanındaki ilk adım dersleri modülü de, ayrıca joomlaya uyarlanmış modüllerdir. Şuan için paylaşmak erken olmakla birlikte ilerleyen günlerde bu tür modüllerin nasıl joomlaya uyarlanacağı konusunda da dersler vermeyi planlıyoruz.

Hocam şu joomladaki tab özelliği yani beez5 temasında olan onu nasıl kullanabiliriz bi fikir sahibi değilmde bu konuda saygılar

M.Enes AYDÜZ
09-01-2012, 02:49
Hocam şu joomladaki tab özelliği yani beez5 temasında olan onu nasıl kullanabiliriz bi fikir sahibi değilmde bu konuda saygılar

Müsait bir zamanımda bunu anlatayım o zaman ders şeklinde.