PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla Admin Otomatik Sıfırlama Eklentisi Varmı

efsane86
25-09-2012, 09:59
bahsettiğim olay şifre sıfırlamak ile alakalı değil şimdiden söylim şifre sıfırlamayı biliyorum benim dediğim olay şu . Mesela bir demo kullanıcı oluşturduk bu demo kullanıcı yönetim paneline girecek kafasına göre bir iki değişiklik yapıcak yazı resim felan ekliyecek 60 saniye yada 30 saniye sonra yapılan değişiklik otormatik olarak sıfırlanacak ve eski haline dönecek panel daha önce ben yabancı bir sitede demo hesabını kullandığımda görmüştüm panelde geri sayım sayacı vardı 60 saniyeden geriye doğru sayıyordu ve yaptığım değişiklik başa döndü resim yazı ekledim otomatik olarak silindi bu eklentinin adını bilen varmı yada popüler kullanışlı olanı birde şunu sormak istiyorum normalde admin panel kullanıcı yetkilerini panelden seçeneklerden ayarlıyorsunuz hangi bileşene müdahele etsin hangi bölümü görsün onu biliyorum peki ön yüzden şu menüye bakamasın ve şu bölümü göremesin bu ayarları kısıtlamanın bir imkanı varmı ön yüz için konuşuyorum kullanıcı yetkilendirmesi için menü yetkileri erişimi biliyorum ama benim bahsettiğim erişimden kasıt bir bölüm düşünün sadece demo hesabı olacak standart eleman girecek sadece o bölüme birşeyler yazıcak eklicek sonra sistem eski haline gelicek yani vatandaşın eklediği herşey silinecek fabrika ayarlarına geri dönücek joomla öyle söylim normalde . Daha önce demolarda görmüştüm eklediğim makale içerikelr bir kaç dakika sonra eski ayarlarına dönüyordu extensions.joomla.org da bir tane eklentide ama şimdi hatırlamıyorum o eklentinin adını !