PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba Arkadaşlar K2 Bileşenini Yardım edermisiniz

mesoftbilisim
29-09-2012, 22:28
Merhaba arkadaslar:

K2 bileşenini pek kullanmadım bilmiyorum o yuzden bana destek olabilecek bir arkadasımız varmı msn den görüsebilecegim teamwiewer ile baglanıp banada yapamadıgım ayarlarda akıl verecek bir arkadas arıyorum :(

Şenol
29-09-2012, 22:37
K2 hakkında ne öğrenmek istiyorsanız onu belirtin elimizden geldiği kadar yardımcı olalım.

mesoftbilisim
29-09-2012, 23:12
Merhaba arkadasım

şimdi bir kategori ve alt kategoriler olusturdum ama resimdeki gibi gözüküyor

ben ise Joomla! Haber - Joomla Portalı (http://www.joomla.gen.tr/joomla) burdaki gibi yapmak istiyorum ayarlarını
1117

angelaus
29-09-2012, 23:26
peki joomla portalı K2 ile mi yapılmış. K2 kategori ayarlarından o kategorinin nasıl görüneceğinin %70 kısmını ayarlarsınız. kalanı ise biraz css ve php bilmekten geçer

Açıkçası istediğiniz şey (ilk mesajınız için) pek mantıklı değil. En azından benim açımdan.

Buradaki hemen her iletimdeki ana amacım balık tutmayı öğretmek. yoksa her kullanıcının bilgisayarına bağlanıp onun yerine işini yapman akıl mantık işi değil. Bu düşünceme katılmayan olabilir elbet. Saygı duyarım..

mesoftbilisim
30-09-2012, 01:26
haklısın zaten benim yazdıklarım yada ifade yanlıslıgım olmus ben %100 burdakigi bi olsun istemiyorum ben en azından benzesin yapısal olarak aynı yapı ama dediginiz gibi css vs eksi olarakda olsa benzemesi yeterli yani ayarlar kısmında nasıl ayarlamam gerektigini çözemedim :(