PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sj world news tema kurulumu yardım ?

Chex
30-09-2012, 13:50
arkadaslar öncelikle merhaba smaraddonstan bi tema satın aldım sitemin adresi www.netkurdu.net quickstart dosyalarını attım yeniden install ettim görüntü geldi ama çorba gibi orjinalindeki gibi görünmüyor 4 dosya linki geldi bana sadece quickstart ı kurabildim bide sj_core olayını kurdum ama dier k2 ve extention die olan dosyayı kuramadım mesela slide haber olayı olmadı vs .. işin içinden çıkamadım bilen anlayan arkadaslardan yardım bekliyorum..

Chex
30-09-2012, 21:06
anlayan yok sanırım bu durumdan :)

Chex
01-10-2012, 21:16
kendim hallettim joomla gen tr de ihtiyacı olan olursa yardımcı olmaya çalışırım joomla gen den hayır yok :D :D :D

angelaus
01-10-2012, 21:47
açıkçası ortada sorun ne anlamadım. ilk mesajınızda bişeyleri kuramadığınızı anlatmışsınız. ama ne hata verdi nasıl bir hata var neyi yapamadınız bilgi yok.

bir diğer konu da temanız ücretli. en kolay yardımı aldığınız yerdeki belgeleri incelemek ve gerekirse yardım isteği açmaktır.

Çözdüğünüze sevindim.

Chex
01-10-2012, 23:04
hocam teşk ederim espri olsun diye yazdım :) temayı vs eklentileri kurdum güzl oldu fakat birşeyi merak ediyorum mesela shiftdelete de bi donanım tanıtımı yapıyorlar bu tanıtım 10 bömülden oluşuyor mesela anakart tanıtımı 10 sayfaya kadar numaralanmış şöyle ilk tanıtım yazısı yazıyor altında 2 3 4 5 6 7 8 9 10 olarak linkler var tek tek tıklayarak dier kısımlara erişiliyor joomlada bunu nasıl yapabiliriz sadece bi sayfa haber eklenebiliyor bende ard arda 8-10 sayfa bağlantısı yapmak istiyorum bi donanım vs tanıtımı için?

angelaus
01-10-2012, 23:18
joomla makalelerde editörün altındaki butonlarda "EKSAYFA" var onunla sayfalama yapabilirsin

Chex
02-10-2012, 09:40
1118 resimde görünen yerde Article var ona basınca bu sayfa çıkıyor acaba burdanmı yapılıyor tam anlamadım k2 oluyor bu

angelaus
02-10-2012, 10:45
resim düzgün değil ama "page break" "ek sayfa" gibi olabilir o dediğim buton