PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kullanıcı Kayıt İşlemini Sql ile entegre etmek.

kaderebak
08-01-2012, 04:52
Merhabalar , jomla'da herhangi bir üye kayıt sisteminde (comprofiller,joomsocial vs..) üyenin belirtmiş olduğu kullanıcı adı ve parolayı aynı anda MsSql veri tabanına post etmemiz mümkün mü ?

Daha açık bir dille, kullanıcı joomla sitemize kayıt olduğu anda , diğer sitemizde bulunan Mssql veri tabanına da kayıt olacak..

Çokmu zor sordum :) acaba..

HakankulaksiZ
08-01-2012, 20:38
Sizin dediğiniz işlemi ben bu sitede gördüm. burda (http://www.adhood.com/) denk geldi yaziyim dedim nasıl yapıldığına dair bir fikrim yok ama yapılabilir. :)

mhusty
08-01-2012, 20:53
Merhabalar , jomla'da herhangi bir üye kayıt sisteminde (comprofiller,joomsocial vs..) üyenin belirtmiş olduğu kullanıcı adı ve parolayı aynı anda MsSql veri tabanına post etmemiz mümkün mü ?

Daha açık bir dille, kullanıcı joomla sitemize kayıt olduğu anda , diğer sitemizde bulunan Mssql veri tabanına da kayıt olacak..

Çokmu zor sordum :) acaba..

bu özelliği eski bir sitemde kullanmıştım eklenti sayesinde yapılabiliniyordu pisdoktor(Soner Ekici) yapmıştı ama sitesinde bu eklenti kaldırılmış o yüzden yardımcı olamıyacağım eğer eklentiyi bulursam paylaşırım