PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çoklu Dil Desteği Sonunda Sorun Yaşıyorum

operion
03-10-2012, 17:52
Merhaba
Daha önce siteme joomfish yükleyerek çoklu dil desteğini aktif hale getirmiştim ancak daha sonra site güncelleme yaptığımda güncellemeleri görememeye başladım.

örneğin;
/index.php?option=com_content&view=category&id=1%3A son-haberler&lang=tr

adresi lang=tr bölümünü atıyorum lang=en yada fr yapınca güncellenen içerikleri görebiliyorum. Bu durum ana sayfada bu şekilde joomfish i kaldırdım ancak yine aynı şekilde adres uzantısının sonunda lang=tr çıkıyor ve durumu düzeltemiyorum.

Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Akar
03-10-2012, 22:15
Yardımcı olmak isterim ama problemi tam anlayamadım

operion
04-10-2012, 16:10
Şu şekilde akar hocam,

örneğin son haberler diye bölümüm var oraya yeni haber eklediğimde o haberi göremiyorum yada o haberde güncelleme
yaptığım zaman haberin güncellenmiş halini göremiyorum.
adres satırının sonunda lang=tr var onu lang=fr yaparsam güncellenmiş hali geliyor yoksa site güncellenmiyor.
Aynı şey ana sayfa içinde geçerli. Slideshow bölümüne yeni bir resim attığım zaman göremiyorum. yani herşey allak bullak :(

operion
11-10-2012, 11:16
Güncel...

angelaus
11-10-2012, 11:51
güncellemeyi görememeniz CACHE sisteminde (varsa sef cache de olabilir) kaynaklıdır

operion
22-10-2012, 16:45
güncellemeyi görememeniz CACHE sisteminde (varsa sef cache de olabilir) kaynaklıdır

çözemedim biraz yönlendirebilirmisiniz?

ucarwebnet
23-10-2012, 11:39
Hocam bu konuda eksiklik var gibi joomla versiyonu 1.5'mu o açıklığa kavuşturalım çözemediysen pm atabilirsin.