PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Böyle bir eklenti modül bileşen var mı bildiğiniz?

GNCTürk
04-10-2012, 15:10
S.A değerli arkadaşlar doktora tezinden dolayı bayadır siteye uğrayamıyordum bazı şeylerde geri kalmış olabilirim...benim aradığım, veritabanına kayıt ettiğim resim,yazı vs. bilgileri veritabanından çekip joomla makale içinde gösterebileceğim bildiğiniz eklenti,modül var mı. Mesela film sitesi için imdbden bilgileri çekip veritabına kaydedip buradan makale içinde göstermek istiyorum joomlada bunu yapmak mümkünmü,mümkünse nasıl yapılabilir? Saygılarımla...

Akar
04-10-2012, 20:48
S.A değerli arkadaşlar doktora tezinden dolayı bayadır siteye uğrayamıyordum bazı şeylerde geri kalmış olabilirim...benim aradığım, veritabanına kayıt ettiğim resim,yazı vs. bilgileri veritabanından çekip joomla makale içinde gösterebileceğim bildiğiniz eklenti,modül var mı. Mesela film sitesi için imdbden bilgileri çekip veritabına kaydedip buradan makale içinde göstermek istiyorum joomlada bunu yapmak mümkünmü,mümkünse nasıl yapılabilir? Saygılarımla...Bot denen şey. Mümkün ama hazırı yok, ihtiyaca göre yazdırılması gerekir.

GNCTürk
05-10-2012, 14:16
Bot denen şey. Mümkün ama hazırı yok, ihtiyaca göre yazdırılması gerekir.

Akar abi arkadaşın biri dediğim şeyi wordpress için yapmış bunu joomlaya uyarlamak mümkün müdür? Cevabın için teşekkürler.Hayırlı cumalar iyi çalışmalar.Saygılarımla...

GNCTürk
12-10-2012, 16:21
Arkadaşlar konu güncel..IMDB Numarası yahut linkini verdiğim filmlere ait bilgilerin arzu ettiğim kategori altında konu olarak açılmasını sağlayacak bir bileşen arıyorum.Bileşen sadece istenilen bilgileri alacak ve konuyu istenilen görsellikte hazırlayacak.İmkan dahilinde midir yahut bu bir bileşenle mi yoksa bir botla mı yapılır tam olarak bilmiyorum ama böyle bir ihtiyaç var.Bu şekilde bir bileşen,plugin yapabilecek arkadaşlar var mı bildiğiniz?Saygılarımla...

kristalweb
15-10-2012, 14:54
Merhabalar;

Eğer böyle bir sistem varsa eminim hepimizin çok işini görecektir arkadaşlar.

mesoftbilisim
16-10-2012, 00:58
evet wordpres icin yapılan bot joomla icinde yapılabilir ama bunun akar beyinde dedigi gibi özel yaptırmanız gerekecek yani bunu free sekilde yapıp yayınlanmaz bayagı emek istenen bir konudur cünkü bir cok kisi var bunu yapabilecek

GNCTürk
18-10-2012, 20:06
Arkadaşlar bir tane bileşen buldum dediğimi yapan ama o da 1.5 sürümü için başka da bulamadım.Geliştiricisi artık bırakmış yenilemeyi,başka da ücretli olan bile yok, yani özel olarak yaptırılması gerek Akar abinin dediği gibi. Özel olarak yazacak birini bulacağım artık.Saygılar...