PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üyelerin gönderdiği içerikler için yönetici onayı!

Alaca
08-01-2012, 17:10
Joomla 1.7 de kayıtlı üyelerin gönderdiği içerikler için yönetici onayı koyamaz mıyız? Kayıtlı üyenin gönderdiği içerikler direk yayına giriyor. Bunu yönetici onayı yapmanın çaresi var mıdır?

Akar
08-01-2012, 17:18
Joomla 1.7 de kayıtlı üyelerin gönderdiği içerikler için yönetici onayı koyamaz mıyız? Kayıtlı üyenin gönderdiği içerikler direk yayına giriyor. Bunu yönetici onayı yapmanın çaresi var mıdır?Direkt yayına girmemesi lazım. Varsayılanda böyle olmaz, yöneticiye uyarı gelir, site mesaj alanında da içerik geldiğine dair bilgi oluşur. Yetkilerle ilgili değişiklik yapmışsınız muhtemelen.

Alaca
08-01-2012, 17:34
Pardon, yönetici olarak gönderim yapmışım ondan dolaı direk yayına girmiş olmalı.

Şimdi kayıtlı bir kullanıcı olarak giriş yapıyorum ama bu seferde içerik ekleme alanına tıklayınca, hata sayfası çıkıyor. Kayıtlı kullanıcı olarak içerik gönderemiyorum.

Akar
08-01-2012, 18:04
Standart olarak kayırtlı kullanıcılar içerik gönderemez, en düşük kullanıcı seviyesi yazar olmalı. Varsayılan üye kayıt seviyesini buna göre değiştirebilir ya da kayıtlı kullanıcılar için erişim seviyelerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Alaca
08-01-2012, 18:37
Standart olarak kayırtlı kullanıcılar içerik gönderemez, en düşük kullanıcı seviyesi yazar olmalı. Varsayılan üye kayıt seviyesini buna göre değiştirebilir ya da kayıtlı kullanıcılar için erişim seviyelerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Oldu teşekkürler.

Ek olarak, üyenin kendi gönderdiği içeriği düzenlemesini nasıl engelleyebiliriz?

Akar
08-01-2012, 19:50
Oldu teşekkürler.

Ek olarak, üyenin kendi gönderdiği içeriği düzenlemesini nasıl engelleyebiliriz?Erişim seviyelerinde kendininkini düzenleme ile ilgili ayardan bunun halledilebilmesi lazım. Olmazsa söyleyin, akşam bir ara vaktim olacak, bakayım.

YsfBahar
08-01-2012, 20:07
Akar Abi Allah klavyene zeval vermesin. Rabbim seni muhafaza buyursun...

Alaca
08-01-2012, 21:33
Erişim seviyelerinde kendininkini düzenleme ile ilgili ayardan bunun halledilebilmesi lazım. Olmazsa söyleyin, akşam bir ara vaktim olacak, bakayım.

Oraları denedim hocam olmadı.

Akar Abi Allah klavyene zeval vermesin. Rabbim seni muhafaza buyursun...

Amin amin. :)

Alaca
10-01-2012, 23:07
Genel Yapılandırma>>İzinler>>Kayıtlı>>Reddedildi buradan yapınca oldu. Teşekkürler.