PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla 2.5 Widgetkit Sürüm 1.2.2 Türkçe Yapmak

efsane86
15-10-2012, 18:11
Dosya boyutu büyük olduğu için ( 271 kb :blink: ) buraya yükleyemedim JoomlaBilgi.org dan indirebilirsiniz buyrun linki :
Topic: Joomla 2.5 Widgetkit Sürüm 1.2.2 Türkçe Yapmak (1/1) - Joomla Forum - Joomla (http://www.joomlabilgi.org/forum/56-Bile%C5%9Fen/13685-joomla-2-5-widgetkit-s%C3%BCr%C3%BCm-1-2-2-t%C3%BCrk%C3%A7e-yapmak.html#15004)

!!!!!!! Joomla Bak Git !!!!!!!

Joomla 2.5 Widgetkit Sürüm 1.2.2 Türkçe Sürüm
1.2.2 Versiyonunu Türkçeye Çevirdim

Widgetkit 2.5 Türkçe yapmak için site/media/Widgetkit/widgets klasörü içine var olan dosyaları aynen yazdırın çünkü hepsi ayrı ayrı yerlerde ve çok karmaşık olduğu için bu şekilde yaptım direk olarak ingilizce dil paketi yok kimisi xml dosyasında kimisi php dosyasında
kimiside js dosyasında heryer heryerde anlayacağınız
Beni Oku içinde

Paket içeriği ve Türkçeleri :
accordion
gallery
lightbox
map
mediaplayer
slideset
slideshow
spotlight
twitter ( bu modül olarak panelde mevcut türkçeye çevirmedim isteğe bağlı olduğu için )

!!!!!!! Joomla Bak Git !!!!!!!

dygklyc
17-10-2012, 18:07
mod_widget_twitter modülünü kullanıyorum fakat Türkçeleştiremiyorum yardımcı olur musunuz?

efsane86
17-10-2012, 18:24
Türkçeleştirmek için xml ve php dosyalarına bakınız lütfen modül içindeki dosyalardan bahsediyorum çünkü her seferinde ne yazıkki joomla eklentilerinde hep language bölümünde ingilizce dil paketleri olmuyor ne yazıkki bazen dosya ve xml lerden çevriliyor bunlar ben isteğe bağlı olduğu için çevirmedim diğer hepsi çevrili ve aynı zamanda bu çevirdiklerim joomla 3.0 içinde geçerli çalışıyor yani bu bileşenin joomla 3.0 olanı çıktı ve çevirdiğim ile uyumlu