PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.5.26 sitem var rarada sirada kullanici girislerinde sorun yasiyorum yardim lutfen

pakfg
21-10-2012, 00:42
iyi aksamlar insallah birniz cevap verirsiniz acikcasi cok formu incele firsati bulamadim yogunlugumdan dolay hatta 2,5 e bile gecmeye vaktim olmuyor ama suan vereceginiz cevaplar belki vakit bulup gecmeme de vesile olur ins

mysql yedegini yukleyip sorunu hallediyorum ama bu olacak gibi degil neden aceba kullanici girislerinde soun yasiyorum boylebir kullanici yok diyor admin falan hatta phpmyadminden girip sifreyi degistiriyorum ama olmuyor elbetteki cok basit bir
cevabi vardir hack vs ama lutfen beni aydinlatin insallah gec kalmamisimdir

bir de bugun amerikan hosting servisiyle yazistim butun ataklara karsi koruma saglamaya garanti veriyolar aceba dogrumudur bu yeni bi host ariyorum ne tavsiye edersiniz
tesekkurler

M.Enes AYDÜZ
21-10-2012, 11:56
Yükledim dediğiniz mysql yedeği nedir? Her seferinde mi yüklemeniz gerekiyor bunu? Açıkcası tam olarak anlayadım durumu

pakfg
21-10-2012, 15:20
Enes bey oncelıkle ilginiz teşekkür ediyorum. bu lazybackup ıle alınan sıhhatlı calısan son database yedeği 5 gün mesela herhangi bir sorun olmuyor her nasılsa mesela 5 gün sonra kullanıcılardan hiçbiri siteye giriş yapamıyor ancak yedeğini yükleyince düzeliyor hatta gecenlerde google webmaster dan uyarı geldı sıtede pısıhıng saldırısı varmıs ama sıtede oyle bı sayfa yok bırcok sıtede tarattım sıte temıs cıktı

M.Enes AYDÜZ
21-10-2012, 17:23
Phishing var demişse mutlaka alt sayfalardan birinde vardır. Tam olarak hangi sayfada var dediyse iyice bakın oralara.

Birde tüm şifrelerinizi değiştirin, birileri girip bozuyorda olabilir.

pakfg
21-10-2012, 18:45
enes bey ılgınız ıcın tekrar tekrar tesekkurlerımı sunarım

http://www.burctaltcenter .com/~qcreat/l/onof.htm?action=tryitpage
burası dıyor ama orası nera bulmadım varsa nasıl temızlerım aceba

pekı bu kullanıcı hesaplarını bozanlar nerden gırebılır
dosyalara cpanelden sıfre koymanın faydası olr mu aceba
tesekkurler ıyı aksamlar
ayrıca sımdı sıfrelerımı degıstırıyorum dedım ama hangısını degısterıyım admın panle mı cpanel mı :s

mimicom
22-10-2012, 01:50
enes bey ftp şifrelerinizi değiştirin demiştir muhtemelen. bir keresinde bana da öyle demişti...:D