PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : joomla 3.1 çeşitli hatalar

ucarwebnet
23-10-2012, 00:57
Merhaba,

joomla 3.1 kurdum 1 - 2 yerde takıldım

1. siteye yazı ekliyorum resimde ekliyorum ama gözükmüyor yani resim url si var ama resim yok
1135

2. üye kayıt olurken bu hatayı alması oysaki üye olunuyor yönetim panelinde gözüküyor. resim
1134

Ümit
23-10-2012, 17:41
1. Eklediğiniz fotoğrafta görünmeyen resmin bulunduğun ikona sağ tıklayın Resim URL'sini kopyala diyerek resim yolunun doğruluğunu kontrol edin. Resim yolu doğru ise resmin eklendiği dizin ve klasör izinlerini kontrol edin.

2. Üye olurken e-posta etkinleştirmesini aktif yaptığınız ve sistem e-posta ayarları yanlış olduğundan aldığınız hatayı çözmek için e-posta yapılandırmanızı kontrol etmeli veya yapılandırmanın nasıl olması gerektiği hakkında yer sağlayıcınıza danışmalısınız.

ucarwebnet
24-10-2012, 23:49
ümit bey,

Resim yolu muamma zaten yazmama gerek yok.

o mail göndermeme olayıda host şirketine yazdım adamlar ısrarla yazılım hatası yani joomlanın diyor nasıl yapacaz acaba 2.5 sitelerde aynı sorun devam ediyor 1.5 var onları denedim bir problem yok nasıl yapacaz sizce sorun bizdemi yoksa host şirketindemi?

TÜM İSLAM ALEMİNİN VE AYRICA SİZ ABİ, DOST, KARDEŞLERİMİN VE JOOMLA.GEN.TR KULLANICILARININ EN GÖNÜLDEN DUYGULARIMLA MÜBAREK OLAN KURBAN BAYRAMINI KUTLARIM.

millisite.net
27-10-2012, 21:07
sorun 1,5'te yok 2,5'te varsa kesinlikle hosttadır. Bazen çözemedikleri veya yapmak istemedikleri için joomlada sorun var derler.

ucarwebnet
28-10-2012, 17:36
sorun 1,5'te yok 2,5'te varsa kesinlikle hosttadır. Bazen çözemedikleri veya yapmak istemedikleri için joomlada sorun var derler.

millisite.net

sorun joomla 3.1'de