PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yaptığım sitenin facebook gibi kullanıcı adı girince açılsın

sadya
28-10-2012, 23:15
merhaba arkadaşlar yaptığım sitenin facebook gibi kullanıcı adı ve şifre girince açılmasını istiyorum teşekkürler

YsfBahar
28-10-2012, 23:20
Merhaba;

"Genele Yapılandırma" sekmesinden "Varsayılan Erişim Seviyesi" ayarın Public yerine Registered seçeneğiyle değiştirin. Sitenizin içeriğini ziyaretçilerin görebilmesi için üyü girişi yapması gerekecektir. Bunu da bir modülle yazarak giriş yapmalarını istersiniz.

mimicom
29-10-2012, 00:39
Birçok sitede var facebook ile bağlan veya giriş yap.
arkadaş böyle bir şey istiyor anladığım kadarıyla. Ben ücretli bir eklenti görmüştüm, extensionjoomla.org da. ama ihtiyacım olmadığı için ilgilenmemiştim.

sadya
31-10-2012, 12:28
cevaplarınız için teşekkür ediyorum Aslında ben ysfbahar arkadaşımın dediği gibi birşey istiyordum dediğini yaptım nedense olmadı bende bütün modülleri tek tek Registered gözüksün ayarına getirdim tabi tam istediğim gibi olmadı başka bir yolu daha varmı acaba bide joomla 2.5 te üye kayydı engelleme yokmu 1.5 te istersen sadece üye giriş yapar kayıt olamıyordu fakat joomla 2.5 te yerini bulamadım çünkü sitem şahısa özel olduğu için talep sonucu şifre vermek isterdim teşekkürler