PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla Şikayet var

Oscar
21-11-2012, 23:58
Merhaba arkadaşlar joomla ile ask.fm tarzı soru cevap seklinde fakat mesela firmalar içinde kullanıslı olabılecek şikayetvar.com gibi kullanılabılecek eklentı önerileriniz nedir

istemihan05
22-11-2012, 17:50
Form bileşenlerini kullanarak Şikayetvar türü bir site yapabilirsiniz.
Basit bir öneri.. Formla gelen şikayetleri manüel olarak içerik bölümüne ilgili firmanın katogorisine ekler birde yorum bileşeni kullanarak firmanın ve tüketicilerin mesajlaşmasını sağlayabilirsin.

Yani..

Formda Konu Başlığı, İsim soyisim, Şikayet edilen Firma ismi, Şikayet, gibi bölümler oluşturur tüketici bu formu size gönderir, sizler yazım hataları ve varsa hakaratvari kelimeleri düzenleyerek içerik yönetim bölümünden örneğin JoomlaPc firmasına gelen şikayetleri joomlaPc katagorisine ekleyerek yayınlarsınız. Aynı zamanda iletişimde olduğunuz joomlaPc firmasınada mail gönderir şikayete cevap verilmesini isteyebilirsiniz.

Katagorilere ayırdığınız firmalara gelen şikayetleri benzer veya firmaya gelen diğer şikayetler diye şikayetin blunduğu sayfada yayınlayabilirsiniz.

Form modülü olarak ben Fox contact'i (http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/contact-forms/16171)kullanıyorum çokta memnunum

Kısacası joomla ile herşey yaparsınız:)) Sadece Tema yapamıyoruz... :(((