PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla'da yeniyim birkaç sorum var

akyazilim
24-11-2012, 14:47
Az önce başka bir joomla sitesine üye oldum ve bir soru sordum. Oradaki diktator admin her kim ise kibirinden gözü hiçbirşey görmüyor olacak ki anında banladı beni. Cevap vermeye bile gerek duymadım Allah akıl versin.

Arkadaşlar yeniyim bir sorun ile karşılaştım ve çözüm bulamıyorum. Bari siz yardımcı olun.

Joomla 2.5.6 kurdum. ja Teline temasını ve eklentilerini yükledim. Şu an siteye erişmeye çalıştığımda "Lütfen önce oturum açınız." ile karşılaşıyorum. Oturum açınca da sadece profil sayfası gözüküyor. Ana sayfaya tıklasam dahi sadece profil sayfam çıkıyor. Sizce nerede hata yapıyorum? Tüm eklentileri pasif yapıyorum yine aynı.

angelaus
24-11-2012, 14:50
biyerlerde hata yapmışsınız ve erişim seviyesini sadece kayıtlı kullanıcı seçmişsiniz.

yeni kurduysanız silin ve tekrar kurun.

ayrıca sorun ücretli tema ile ilgili ise malesef o kısımda yardımcı olamıyoruz.. Özel Üye forumlarına bakmanız lazım

akyazilim
24-11-2012, 14:55
evet diğer temayı seçince düzeliyor. temada sıkıntı var gibi gözüküyor. tema ücretli değil bu arada. dediğiniz gibi tekrar kurulum yapayım inşallah düzelir.

Ümit
24-11-2012, 17:15
Joomlart üyeliğiniz varsa, aşağıdaki bağlantıdan hızlı kurulum paketini indirerek joomla kurulumunu yeniden yaparsanız sorununuz düzelecektir.

JA Teline IV for Joomla 2.5 - Downloads - JoomlArt Forums (http://www.joomlart.com/forums/downloads.php?do=file&id=2104)

angelaus
24-11-2012, 17:23
evet diğer temayı seçince düzeliyor. temada sıkıntı var gibi gözüküyor. tema ücretli değil bu arada. dediğiniz gibi tekrar kurulum yapayım inşallah düzelir.

Joomlart Teline 1-2-3-4 tüm versiyonları ücretliydi benim bildiğim