PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sil baştan başlamak gerek bazen

ingöğretmeni
09-01-2012, 20:31
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun diyorum. Diğer tarafta 900+ mesajımdan sonra buraya gelince bir garip oldum. Kendimi inanılmaz amatör hissettim. Öyle ki tema nasıl yükleniyor diyesim geldi :D. Bu oluşumda da yer almak mutluluk verici. Kurucu kadroya, özellikle de bıkmadan usanmadan sorularıma cevap vermiş olan tüm forumdaşlarıma selam olsun.

M.Enes AYDÜZ
09-01-2012, 20:39
Tekrar hoşgeldiniz diyelim o zaman. Neden bazen sil baştan başlamak gerektiğine dair bu yazıyı henüz okumadıysanız, okuyabilirsiniz.

Joomla GEN(e)TR 2 - Joomla Portalı (http://www.joomla.gen.tr/yazar-kosesi/126-joomla-gen-e-tr-2)

Akar
09-01-2012, 20:40
Hoş geldiniz, memnun olduk :)

Artık müzikle aram yok. Yine de "sil baştan başlamak gerek bazen" başlığını görünce içimden "hayatı sıfırlamak, sil baştan sevmek gerek bazen, herşeyi unutmak" diye devam ediverdim.

mhusty
09-01-2012, 20:59
Hoş geldiniz, memnun olduk :)

Artık müzikle aram yok. Yine de "sil baştan başlamak gerek bazen" başlığını görünce içimden "hayatı sıfırlamak, sil baştan sevmek gerek bazen, herşeyi unutmak" diye devam ediverdim.

Bende mırıldandım kendi kendime :D

ingöğretmeni
09-01-2012, 21:08
Tekrar hoşgeldiniz diyelim o zaman. Neden bazen sil baştan başlamak gerektiğine dair bu yazıyı henüz okumadıysanız, okuyabilirsiniz.

Joomla GEN(e)TR 2 - Joomla Portalı (http://www.joomla.gen.tr/yazar-kosesi/126-joomla-gen-e-tr-2)

Okumam mı hepsini okudum. Bugüne kadar öğrendiklerimi öncelikli olarak sizlerden okudum öğrendim. Şimdi İngilizce olanlardan devam ediyorum. Özellikle tema konusu benim ilgimi çekiyor.

mhusty
09-01-2012, 21:08
bu arada tüm cmstürk üyelerini buraya çekmek biraz zor olacak gibi geliyor

ingöğretmeni
09-01-2012, 21:11
O zaman bir şarkı daha :) Zaman birazcık zaman...

Akar
09-01-2012, 21:12
bu arada tüm cmstürk üyelerini buraya çekmek biraz zor olacak gibi geliyorBilgi bir şekilde onu arayanı kendine çeker. Yoksa orası, burası farketmez. Dün orayı kurduk, orada bilgi verdik, herkes oraya geldi...bugün çeşitli sebeplerle burayı kurduk, burada daha iyisini veririz, üyeler oraya da gider buraya da gelir :) Tabii zaman alabilir, çabamız üyeleri çağırmaktan çok kaynak sağlamak için şu anda. Arka planda epeyce yoğun çalışıyoruz.

mhusty
09-01-2012, 21:16
Bilgi bir şekilde onu arayanı kendine çeker. Yoksa orası, burası farketmez. Dün orayı kurduk, orada bilgi verdik, herkes oraya geldi...bugün çeşitli sebeplerle burayı kurduk, butrada daha iyisini veririz, üyeler oraya da gider buraya da gelir :) Tabii zaman alabilir, çabamız üyeleri çağırmaktan çok kaynak sağlamak için şu anda. Arka planda epeyce yoğun çalışıyoruz.

arkaplandaki çalışmalarınızın farkındayım aslında abi =) yeni bir proje ve bu projeyi en kusursuz şekilde yapmak gerekir ... Şuanlık kusur görünmüyor zaten... Bakalım zamanla burası en uğrak yer olacak ben öyle görüyorum ....

tekil
09-01-2012, 21:51
Şebocu dolmuş burası :)

Mehmet ULUÇ
09-01-2012, 22:18
Şebocu dolmuş burası :)

Şebnem güzel söyler, varsın biraz da o'ncu olalım :)