PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla 3.02 Xmap Bileşeni Sorunu

saydos
28-11-2012, 17:54
Merhaba,
Joomla 3.02 de Xmap Bileşenini Sorunsuz bir şekilde kurdum uyumlu ekleri felan aktif ettim yeni bir site haritası oluşturdum menüden link verdim herşey normaldi, sonra bileşenler>xmap>yeni butonuna tıklayarak oluşturduğum haritayı silmem gerekti ve sildim daha sonra bileşenler>xmap>yeni butonuna tıkladığımda harita oluşturmam için gelmesi gereken bölüm açılmıyor bileşen>xmap sayfası geliyor, bileşeni kaldırıp yeniden kuruyorum ama hata devam ediyor ne yapmalıyım?

Akar
28-11-2012, 23:14
Merhaba,
Joomla 3.02 de Xmap Bileşenini Sorunsuz bir şekilde kurdum uyumlu ekleri felan aktif ettim yeni bir site haritası oluşturdum menüden link verdim herşey normaldi, sonra bileşenler>xmap>yeni butonuna tıklayarak oluşturduğum haritayı silmem gerekti ve sildim daha sonra bileşenler>xmap>yeni butonuna tıkladığımda harita oluşturmam için gelmesi gereken bölüm açılmıyor bileşen>xmap sayfası geliyor, bileşeni kaldırıp yeniden kuruyorum ama hata devam ediyor ne yapmalıyım?Bileşeni kaldırdıktan sonra veritabaındaki extension tablosunda durup durmadını kontrol edip, halen duruyorsa oradan da sildikten sonra yeniden kurabilirsiniz. Muhtemelen bileşen ile ilgili bir sorun bu.

saydos
29-11-2012, 14:28
veritabaındaki extension tablosuna da baktım ordada görünmüyor galiba bileşenle alakalı bir sorun ilginize teşekkür ederim