PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla 3 modül menü atama sorunu

Bencay
29-11-2012, 16:28
sevgili ustalar,
Joomla 3 ile localhosta sitemi kurdum. web e aktarmadan önce alt yapı çalışmalarını tamamlıyorum. ancak oldukça fazla menü öğem var (1000'den fazla). ana menünün tüm sayfalarda görünmesini istediğimde "Warning: Unknown: Input variables exceeded 1000. To increase the limit change max_input_vars in php.ini. in Unknown on line 0" şeklinde bir hata alıyorum ve menü modülü kaydedilmiyor.
Bunun bi çözümü var mıdır?

Bencay
29-11-2012, 16:33
php.ini dosyalarında max_input_vars değerlerini arttırdım ama fayda etmedi.

millisite.net
02-12-2012, 00:48
Ben de demo amaçlı kurdum ama anasayfanın dışında bir linke tıkladığında site çalışmıyor.

Akar
02-12-2012, 01:15
php.ini dosyalarında max_input_vars değerlerini arttırdım ama fayda etmedi.Normalde php.ini dosyası kullanabiliyor musunuz (yani kendi hesabınızda php.ini kullanma yetkiniz var mı veya sunucu yönetimi sizde mi) yoksa ilk defa bu sorunu çözmek için mi denediniz?

Bencay
04-12-2012, 12:50
Normalde php.ini dosyası kullanabiliyor musunuz (yani kendi hesabınızda php.ini kullanma yetkiniz var mı veya sunucu yönetimi sizde mi) yoksa ilk defa bu sorunu çözmek için mi denediniz?

sunucu yönetimi derken, super user demekse o benim yani sitenin admini

nizamgl
04-12-2012, 13:19
sunucu yönetimi derken, super user demekse o benim yani sitenin adminisunucu yönetimi diyor akar hostunuzda php.ini dosyası kullanma yetkiniz var mı host sağlayıcınıza bir sorun