PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir iki eklenti önerisi arıyorum

akyazilim
05-12-2012, 22:35
Arkadaşlar merhaba,

Bir iki modül,bileşen tavsiye istiyorum sizden.

İlk olarak galeri bileşeni istiyorum. Aradığım özellik kategoriler olsun, üyeler foto yükleyebilsin bu kategorilere birde ana sayfada rastgele fotograf gösterebileceğim modül olsun. Joomgaleri yükledim çok fazla ayrıntılı ayarları var, biraz da kötü Türkçe'ye çevrilmiş pek anlaşılmıyor ayarlar. Ben daha basit bir eklenti arıyorum.

İkinci olarak firma rehberi modülü. Yine aradığım özellik kullanıcıların firma ekleyebilmesi.

Son olarakta youtube ya da benzeri sitelerden ekleyebileceğim videolar sayfası. Yine kategoriler olmasını, kullanıcıların video yükleyebilmesini(url olarak), birde modül olarak videoları gösterebileceğim bir bölüm iyi olur.

mesoftbilisim
06-12-2012, 01:14
1 pohocagalery senin fotolarla olan sorununu giderir modülleri ve bileşenin kendisi anattıgın soruya uyum sağlıyor türkçe ceviriside var sitesinde

firma rehberinde sobi pro ve Mosets_Tree bileşenleri işini görür Mosets_Tree üçretli sobi kısmen ücretsizdir sobi için litespeed kullanmayan apache bir sunucun olması gerek buda dipnot

videolar için ise phoca youtube veya facebooktan video çekebiliyor ama sanırım yukleme yapmıyor onu çok incelemedim ama jed diziniine bi bak

akyazilim
06-12-2012, 02:21
hocam çok teşekkür ederim gündüz deneyip sonuçları yazacağım.