PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla film izleme sitesi için ortak aranıyor!..

GNCTürk
13-12-2012, 14:33
Joomla film sitesi devredilir

GNCTürk
06-01-2014, 00:34
S.A arkadaşlar joomla ile yaptığım film sitesini devretmek istiyorum ilgilenen arkadaşlar pm atsın

efsane86
06-01-2014, 00:36
keşke bir link verseydinde baksaydık belki ilgilenenler siteyi görürde bir fikir sahibi olur

GNCTürk
06-01-2014, 02:43
keşke bir link verseydinde baksaydık belki ilgilenenler siteyi görürde bir fikir sahibi olur

hocam isteyene pm ile veriyorum saygılar...

GNCTürk
06-01-2014, 17:14
devredildi...

efsane86
08-01-2014, 13:43
yalnız şöyle bir sorun ve sıkıntı var film sitelerinde genel olarak benim çoğu film izleme sitesi kapatılıyor genelde index sayfalarda şöyle yazılar var

Ulaşmaya çalıştığınız internet sitesi istanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nın 22.11.2013 tarihli 2013/2540 D.İş ve / sayılı kararı ile erişime engellenmiştir

vb yazılar film sitelerine telif hakkı ve diğer haklar ile ilgili siz film izleme sitesine ortak arıyorsunuz ama mutlaka bundan haberiniz vardır

normalde bu tarz siteler yasal değil kanunlara göre illegal olarak faaliyet göstermektedirler sizi suçlamıyorum yanlış anlaşılma olmasın

ama verilen emekler boşa gidiyor film izlemek yerine film fragmanları yayınlama sitesi kursanız yada mevcut siteyi sadece fragmanlar

olarak yapsanız o zaman hiç bir kural ihlali yapmamış olursunuz örnek sinemalar.com kesinlikle kapanmayacak bir film sitesi FRAGMAN

olarak ve kural ihlali yapmıyor tamam internette çok var film izleme ama hepsi kapatılıyor yenileri açılıyor kapatılıyor admin ne kadar film

ihlaline karşı önce uyar sonra kaldır metodunu uygulasada çoğu film izleme sitesinde bunlar mevcut siz bile yapsanız değişen birşe yok

yarın birgün kapanır siteniz sonuçta karşı tarafada hak vermek lazım adam o kadar uğraşıyor film yapıyor elemanın biri geliyor gizli çekim

yapıyor sinemaya kamerayla sonra internete yüklüyor ondan sonra film izleme sitelerinde çıkıyor mahkemede bu tarz siteleri bazen

uyarıyor bazende direk kapatıyor tabiki kapatsada siteye ip değiştirerekte giriş yapılyıor bir sürü yöntem var ama bu yöntemeler

uğraştırıcı ve sorunlu yöntemler benim görüşüm bu siz bilirsiniz yinede ama fragman olarak siteyi yaparsanız hiçbir sorun yaşamazsınız

sinemalar.com beyazperde.com bu tarz fragman siteleri nette az aslında çok olması lazım aksine film izleme siteleri çok bende film izleme

sitelerinden film izliyorum herkes izliyor ama kapatılıyor yapılacak birşey yok

GNCTürk
09-01-2014, 01:42
Dediklerinize aynen katılıyorum hocam aksi düşünülemez...isteyen arkadaş fragman sitesi olarak da kullanabilir...saygılar...