PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ürün tanıtım modülü yada bileşeni arıyorum

iso_manyak
14-12-2012, 16:30
arkadaşlar merhaba. bu konu çok gündeme gelmil joomla 1.5 zamanında ama güzel bi ürün tanıtım sitesinde kullanılan modul yada bileşen göremedim. kimisi virtuamart demiş kimisi resim galerisi önermiş ama dikkat ettim işin ustalarının yorumlarını göremedim (inşallah ben görememişimdir) bi ürün sitesi yapmamız gerekiyor. sadece ürünlerin resimleri ve altına ufak açıklamaların geleceği basit bi bileşen. yootheme nın zoo eklentisi kategori bolumu bu işi görür gibime geldi yalnız üçretli olması sıkıntılı. forumda bu tarz bi site kuran arkadaş varmı yada örnek gösterebileceğiniz bir site. tavsiyelere açığım ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

angelaus
14-12-2012, 17:18
K2 ile istediğin yapılabilir

iso_manyak
14-12-2012, 18:16
hocam k2 kurulu siteye ama kategori tarzında tasarlayamadım. yapacagımız şey çok basit. bi şekerleme sitesi

reçeller die bi kategori olacak bi reçel resmi altında gül reçeli tahin reçeli çilek reçeli olcak onların altında da marka marka reçel olcak.

bunun gibi bişey. k2 de bu olurmu dersin

http://www.yootheme.com/zoo/apps/index.php?option=com_zoo&view=frontpage&Itemid=3

böyle bişey işimi görür

angelaus
14-12-2012, 18:25
evet ama kur - yap bişey değil tabiki. uğraşman gerek. zoo olsa da uğraşacaksın zaten.

tasarımı (aslında şekil değil içerik tasarımı) yapıp ona göre belirleyeceksin gidişatını. Ama kesinlikle yapılabilir diyorum.
Mijosef ve k2 eklentisi ile de urllerini de /incir-receli/marka/urun-ismi/ şeklinde bile yapılandırabilirsin

iso_manyak
14-12-2012, 18:33
tmm hocam kurcalıcam bişeyler çıkartırım elbet olmasa tecrube kazanmış oluruz

iso_manyak
15-12-2012, 01:02
hocam ben bunda bir türlü sadece kategorileri göstermeyi beceremedim. tıkladığımda ya alt kategorilere geçsin yada öğleri göstersin yapamadım bunu akşamdan beri uğraşıyom olmuyo.

yeni menü ekledim k2 kategori yi seçtim
saü tarafta kategori seç çıktı ordan kategorilerin hepsini seçtim ama kategorilerin resimler yada başlıklrarı çıkmadan kategorilerin altına eklediğim öğeler çıkıyor direk