PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acepolls modül yüksekliği?

CyRaWarrior
21-12-2012, 01:45
merhaba,

Acepolls anket modülünü kullanıyorum ama modülde yükseklik sınırı yok ve bu yüzden yüksekliği girdiğim ankete göre ana sayfada bulunduğu satırdaki diğer modüller ile uyumlu durmuyor. Bunun için bir çözüm var mı, yoksa ayrı bir satırı bu modüle mi vereyim?

Diğer modüllerde de benzer sorunlar yaşıyorum, bunların yüksekliklerini sabitlemek için genel bir çözüm var mı? template'in css'ine girip satırlar için sınır koymak çözüm müdür?

Şerafettin
21-12-2012, 21:49
Başka bir modülün içinde Acepolls anket modülünü yayınlamayı denediniz mi?

CyRaWarrior
21-12-2012, 22:39
Başka bir modülden kastınızı anlamadım, modülün (acepoll) boyut sınırlama ayarı yok. Başka bir konum diyorsanız modülün sınırlama ayarı olmadığı için aynı sorun oluyor.

Şerafettin
21-12-2012, 23:38
gavick.com'un tabs modülü var, o modül içerisinde sizin yüksekliğini ayarlamak istediğiniz modülü yayınlayabiliryorsunuz . daha sonra tabs modülünün kendi yüksekliğinin ne kadar olmasını istiyorsanız , tabs modül ayarlarında mevcut

CyRaWarrior
22-12-2012, 00:23
Hocam tab'ı oluşturdum ancak içine modülü nasıl atayacağımı bulamadım :) bu Gavick'in modüllerini bir türlü çözemedim zaten, news pro da çok karışık gelmişti o yüzden onu kullanmıyorum :)

Şerafettin
22-12-2012, 00:41
Öncelikle Acepolls modülünde modül posizyonu bölümüne tab1 yazınız.1199
(Not: sitenizi modül posizyonlarına bakın böyle bir posizyon varmı. varsa eger o modül posizyonunda bulunan bütün modüller tabs modülünde görünecegi için ona dikkat edin)
Daha sonra Tabs GK4 modülüne gelelim.
Tabs GK4 sağ taraf modül ayarlarında Basic de
1200 modül yüksekligini ayarlayın.
Your Tabs bölümnde
1201
daha sonra
1202

CyRaWarrior
22-12-2012, 16:27
hocam merhaba, öncelikle cevabın ve ilgin için teşekkür ederim ancak ben aslında bir modül alanında bir kaç modülü birleştirmeyeceğim için geçici bir çözüm olur ama hala kesin çözüm değil diye düşünüyorum. Farklı modüllerin yüksekliklerini ayarlamak için bu modülü her biri için kopyalamak gerekiyor bir de tab isminin saklanamaması sorun oluşturabilir.

CyRaWarrior
23-12-2012, 11:58
Arkadaşlar benzer sorun yaşayanlar olursa ben sorunu çözdüm, kullandığınız temanın javascript ayarlarını mutlaka kontrol edin. Ben bu ayarlar içerisinde çözümü buldum.

iyi çalışmalar.